Papa Loves Dance

Papa D.

Nośnik: CD

nr kat.: 1222932
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Dolce Vita Papa D. 3:38
1 2 I Like Chopin Papa D. 3:52
1 3 Sunshine Reggae Papa D. 3:12
1 4 Tora Tora Tora Papa D. 3:22
1 5 Captain Of Her Heart Papa D. 4:35
1 6 Out Of This World Papa D. 3:15
1 7 Words Papa D. 3:35
1 8 Only You Papa D. 3:43
1 9 Neverending Story Papa D. 3:30
1 10 Shattered Dreams Papa D. 4:38
1 11 10 w skali Beauforta Papa D. 4:28
1 12 Rajony Kvartaly Papa D. 3:07
1 13 Bonus Papa D. 3:14

Z okazji nadchodzącego 30 lecia zespół postanowił sięgnąć do  muzycznych korzeni. Na płycie pojawią się piosenki – sztandary, które były wielkimi przebojami w latach 80-tych. Wiele z tych utworów osiągnęło popularność zanim zespół wszedł do studia i na scenę muzyczną w Polsce. Zagraniczne hity były inspiracją do stworzenia pierwszych przebojów nagranych przez Papa Dance. Członkowie zespołu zapraszają swoich rówieśników w sentymentalną podróż w czasie, zaś dla młodych fanów będzie to wielkie odkrycie piosenek, które na trwale weszły do repertuaru imprez tanecznych. Wśród zebranych przebojów znajdziecie jedną nową piosenkę – „Out Of This World“. Oczywiście została zainspirowana piosenkami z lat 80-tych.
Płyta zawiera 3 bonusysy. Pierwszy z nich – „Romantic Funk“ – to zapowiedź większej całości, stworzonej przez Waldka Kuleczkę. Muzycznie projekt ten  czerpie i nawiązuje do najpiękniejszych klimatów lat 80 tych, w których gitara basowa pełniła bardzo ważną, a często wiodącą rolę.
2 następne bonusy, to piosenki zarejestrowane na potrzeby koncertów telewizyjnych, które na życzenie naszych fanów dołączyliśmy do naszego repertuaru koncertowego. „10 w skali Beauforta“ – to utwór Krzysztofa Klenczona i zespołu Trzy Korony, który emisję miał w programie „Disco pod żaglami“ w TV Polsat. „Rajony Kvartaly“ to piosenka zespołu Zveri, którą prezentowany był podczas koncertu na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w TVP 2 w 2011 roku.

5 na 5

na płycie znajdują się wykonania zagranicznych utworów z lat 80 tych np. Tora, Tora, Tora , warto tę płytę mieć.

Aktualności

Więcej

Papa Loves Dance
Papa Loves Dance ×
Papa Loves Dance
Papa Loves Dance
Papa Loves Dance
Papa Loves Dance

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]