Porównywarka (0)
PLN

Pop & Roll

nr kat.: 1255394
Pop & Roll
Pop & Roll
Pop & Roll
Pop & Roll
Pop & Roll
Pop & Roll

Dawid Kwiatkowski

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Pop & Roll Dawid Kwiatkowski 4:15
1 2 Twoja Wina Dawid Kwiatkowski 2:53
1 3 Jak To? Dawid Kwiatkowski 3:01
1 4 Mogę Wszystko Dawid Kwiatkowski 3:44
1 5 Szepczę Dawid Kwiatkowski 3:41
1 6 Tylko Ciebie Chcę Dawid Kwiatkowski 3:42
1 7 Wiem Że Dawid Kwiatkowski 3:34
1 8 Nasze Miasto Dawid Kwiatkowski 2:23
1 9 Czas Dawid Kwiatkowski 3:46
1 10 Nie Zmienisz Mnie Dawid Kwiatkowski 2:58
1 11 Morze Łez Dawid Kwiatkowski 2:58
1 12 Afraid Dawid Kwiatkowski 3:15

Opis i specyfikacja

POP&ROLL to drugi studyjny album Dawida Kwiatkowskiego, który jest największym odkryciem muzycznym ostatnich lat. Nazwa longplaya pochodzi od połączonych na płycie stylów muzycznych: popu z rockiem.

Album charakteryzuje się bardzo pozytywnymi tekstami, których autorem jest sam Dawid oraz świetnymi aranżacjami utworów. Każdy numer został nagrany na żywych instrumentach przez muzyków na stałe współpracujących z wokalistą.

Dawid o swojej płycie mówi: "Jest w stu procentach moja. Dokładnie taka, jaka miała być w zamierzeniu - wywołująca uśmiech i tupanie nogą. Pomieszaliśmy różne style, chcieliśmy żeby materiał z płyty był bardzo koncertowy. Taki też wyszedł, a ja myślę że ten album będzie blisko moich fanów, bo taki miał być. Szczery i pozytywny, tryskający nadzieją i mocą, która jest potrzebna każdemu."

POP&ROLL jest również pierwszym krokiem w zmianie wizerunku wokalisty.
Producentem longplaya jest Patryk Tylza, a za mastering płyty odpowiadał Blake La Grange, który pracował z takimi zespołami jak KISS, Kanye West czy P.O.D.
Album promuje singiel "Jak To".

Dawid Kwiatkowski jako pierwszy w historii polskiej branży muzycznej zdobył Złotą Płytę na 3 tygodnie przed jej premierą. W ciągu roku zagrał trasę liczącą 120 koncertów, z czego klubowe wyprzedane zostały w ilości 60 000 sztuk biletów.

Artysta otrzymał również wiele nagród oraz nominacji, m.in. do MTV EMA, ESKA MUSIC AWARDS. Zdobył statuetki mi.n. za odkrycie roku, wokalistę roku czy światowej sławy nagrodę Nickelodeon Kids Choice Award. Dodatkowo zajął 3. miejsce w programie Taniec z Gwiazdami oraz pobił nieoficjalny rekord Guinessa w ilości komentarzy pod postem na facebooku, a jego profile w social media są bezkonkurencyjne w swojej popularności i aktywności fanów.

Dla pierwszych 3000 klientów do płyty dodamy silikonową opaskę na rękę zaprojektowaną przez samego Dawida!!!!