Powroty

nr kat.: 1419499

Opis i specyfikacja

Ósmy solowy album artysty to 11 utworów, które dotykają najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w jego życiu. Napisaną w trasie płytą katowicki muzyk powraca do kamieni milowych swojej muzycznej i prywatnej podróży przez życie i świat - dotyka wewnętrznych problemów, decyzji i deklaracji, rozlicza sam siebie i podsumowuje swoje dotychczasowe kroki i potknięcia.

„Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to, co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego, zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej.

Jak zawsze ważnym elementem całości są goście - usłyszymy Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

  Ogólne

 • title
  Powroty
 • artist
  Miuosh
 • label
  Wydawnictwo Agora
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1PanieMiuosh3:15
2PowrotyMiuosh3:26
3DiamentovaMiuosh feat. Natalia Nykiel3:40
4LhotseMiuosh3:58
5BLCKSTRMiuosh feat. Paluch3:57
6AnalogMiuosh4:28
7RokMiuosh feat. Mela Koteluk3:22
8OmegaMiuosh3:46
9LękMiuosh feat. The Dumplings3:22
10MotyleMiuosh feat. Igo3:57

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0