Pysk

nr kat.: 1335718
Chwilowo niedostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

Bovska to Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy. Artystka otrzymała również Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10.000 egzemplarzy singla „Kaktus” oraz nominację do nagrody FRYDERYK 2017 w kategorii Debiut Roku.
 
Miniony rok może więc zaliczyć do niezwykle udanych, co wcale nie sprawiło, że spoczęła na laurach. Premiera drugiego albumu, zatytułowanego „Pysk”, odbędzie się już 31 marca!
 
"PYSK. To energia i haj. Ciemność i światło, w połączeniu z lekkością i rytmicznością beatu. Łagodność wokali, które jednak często nieoczekiwanie tną na ostro. Pysk to świat oglądany przez pryzmat wyobrażeń i humoru, czasem z przymrużeniem oka, a czasem bardziej na poważnie. Ale z dystansem. Pysk to kontrasty, wycieczki na kosmodrom, intymność ciała, miłość i kochanie. Pysk to wreszcie wybuch koloru i sposób zmierzenia się z rzeczywistością, poprzez spoglądanie na świat i ludzi przez pryzmat piosenek. Nie zawsze o sobie. A to wszystko w oparach gęstego warszawskiego smogu, gdzie czasem można dostać w pysk."
 
Podobnie jak w przypadku albumu „Kaktus", Bovska jest współautorką swojej nowej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim.
 
„HAJ”, czyli pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo i będący swego rodzaju mostem pomiędzy debiutem Bovskiej a jej drugą płytą, ukazał się jeszcze latem 2016 roku. Drugim singlem zwiastującym album jest utwór „Cyrk”, do którego teledysk to mocno metaforyczna podróż po wielobarwnym, cyrkowym świecie, w którym absolutnie wszystko jest możliwe. Ta opowieść pół żartem pół serio to doskonała zapowiedź płyty, która zarówno tekstowo jak brzmieniowo mieni się wieloma kolorami.

  Ogólne

 • title
  Pysk
 • artist
  Bovska
 • label
  UNIVERSAL MUSIC POLAND
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1KosmodromBovska3:31
2AutoresetBovska3:29
3LubieBovska3:39
4Kaktus FOX Remix Bovska2:59
5Smog, lastriko Bovska2:43
6CiemnoBovska2:53
7Pysk Bovska3:59
8FirankaBovska3:57
9Wek Bovska3:04
10 CyrkBovska3:00
11Nie dzielę na dwa Bovska3:32
12HajBovska3:44

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0