Porównywarka (0)
PLN

Pysk

nr kat.: 1335718
Pysk
Pysk
Pysk
Pysk
Pysk
Pysk

Bovska

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Kosmodrom Bovska 3:31
1 2 Autoreset Bovska 3:29
1 3 Lubie Bovska 3:39
1 4 Kaktus FOX Remix Bovska 2:59
1 5 Smog, lastriko Bovska 2:43
1 6 Ciemno Bovska 2:53
1 7 Pysk Bovska 3:59
1 8 Firanka Bovska 3:57
1 9 Wek Bovska 3:04
1 10 Cyrk Bovska 3:00
1 11 Nie dzielę na dwa Bovska 3:32
1 12 Haj Bovska 3:44

Opis i specyfikacja

Bovska to Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy. Artystka otrzymała również Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10.000 egzemplarzy singla „Kaktus” oraz nominację do nagrody FRYDERYK 2017 w kategorii Debiut Roku.
 
Miniony rok może więc zaliczyć do niezwykle udanych, co wcale nie sprawiło, że spoczęła na laurach. Premiera drugiego albumu, zatytułowanego „Pysk”, odbędzie się już 31 marca!
 
"PYSK. To energia i haj. Ciemność i światło, w połączeniu z lekkością i rytmicznością beatu. Łagodność wokali, które jednak często nieoczekiwanie tną na ostro. Pysk to świat oglądany przez pryzmat wyobrażeń i humoru, czasem z przymrużeniem oka, a czasem bardziej na poważnie. Ale z dystansem. Pysk to kontrasty, wycieczki na kosmodrom, intymność ciała, miłość i kochanie. Pysk to wreszcie wybuch koloru i sposób zmierzenia się z rzeczywistością, poprzez spoglądanie na świat i ludzi przez pryzmat piosenek. Nie zawsze o sobie. A to wszystko w oparach gęstego warszawskiego smogu, gdzie czasem można dostać w pysk."
 
Podobnie jak w przypadku albumu „Kaktus", Bovska jest współautorką swojej nowej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim.
 
„HAJ”, czyli pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo i będący swego rodzaju mostem pomiędzy debiutem Bovskiej a jej drugą płytą, ukazał się jeszcze latem 2016 roku. Drugim singlem zwiastującym album jest utwór „Cyrk”, do którego teledysk to mocno metaforyczna podróż po wielobarwnym, cyrkowym świecie, w którym absolutnie wszystko jest możliwe. Ta opowieść pół żartem pół serio to doskonała zapowiedź płyty, która zarówno tekstowo jak brzmieniowo mieni się wieloma kolorami.

Ogólne

Producent

Warner Music

title

Pysk

artist

Bovska

label

UNIVERSAL MUSIC POLAND

ilosc_plyt

1

Opinie

Pysk ×
Pysk
Pysk
Pysk