Safari

Pustki

Nośnik: LP (analog)

nr kat.: 1278135
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Sie Wydawało Pustki
1 2 Wyjeżdżam! Pustki
1 3 Tyle Z Życia Pustki
1 4 Rudy Łysek Pustki
1 5 Pokój Pustki
1 6 Nie Tu Pustki
1 7 Po Omacku Pustki
1 8 Wampir Pustki
1 9 Miłość I Papierosy Pustki
1 10 Lepiej Osobno Pustki
Po trzech latach przerwy, w marcu 2014 ukazała się nowa, studyjna płyta Pustek pt. "Safari". Przy nagraniach zespół współpracował z trzema producentami, co zaowocowało oryginalną mieszanką brzmień.

Jak sami mówią: "nowa płyta to zawsze wyzwanie, szczególnie dla takiego zespołu jak my, który nie lubi się powtarzać. Jak zwykle chcieliśmy, żeby album był inny niż wszystkie poprzednie. Tyle rzeczy wydarzyło się w międzyczasie, tyle koncertów zagraliśmy, tyle zmieniło się w życiu każdego z nas, rodziny, macierzyństwo, więc zmiany nastąpiły naturalnie. Postanowiliśmy mocniej niż kiedykolwiek postawić na piosenki, siłę melodii i tekstu. Chcieliśmy też grać w inny sposób, inaczej podejść do instrumentów i więcej pracy włożyć w produkcję płyty. Nie mogliśmy zdecydować się na producenta, więc album miksowaliśmy z trzema różnymi osobami."
Album współprodukowali: Eddie Stevens (Moloko, Roisin Murphy, Zero 7), Adam Toczko (Kult, Pogodno) oraz Bartek Dziedzic (m.in. Brodka).
Teraz prezentujemy nasz album na winylu!

Safari ×
Safari

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]