Shatter Me

Lindsey Stirling

Nośnik: CD

nr kat.: 1235955
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Beyonf The Veil Lindsey Stirling 4:14
1 2 Mirror Haus Lindsey Stirling 3:55
1 3 V-Pop Lindsey Stirling 3:45
1 4 Shatter Me Lindsey Stirling 4:40
1 5 Heist Lindsey Stirling 3:26
1 6 Roundtable Rival Lindsey Stirling 3:23
1 7 Night Vision Lindsey Stirling 3:40
1 8 Take Flight Lindsey Stirling 4:24
1 9 Ascendance Lindsey Stirling 4:26
1 10 We Are Giants Lindsey Stirling 3:43
1 11 Swag Lindsey Stirling 3:10
1 12 Master Of Tides Lindsey Stirling 4:21

Drugi album tryskającej energią skrzypaczki! Za sprawą swojego hitu „Crystallize” (ponad 90 milionów odsłon na Youtube!) Lindsey Stirling błyskawicznie podbiła cyberprzestrzeń zdobywając miliony fanów na całym świecie. Wydana w ubiegłym roku debiutancka płyta artystki („Lindsey Stirling”) osiągnęła w Polsce status Złotej ! Lindsey cieszy się uznaniem nie tylko w rodzimych Stanach Zjednoczonych, ale również Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Polsce, gdzie Lindsey gościła już dwukrotnie.
Swoją przygodę z muzyką Lindsey Stirling rozpoczęła jako dziecko, od najmłodszych lat ucząc się klasycznej gry na skrzypcach. Dorastająca w niekonwencjonalnych warunkach artystka (w komunie mormonów w Arizonie) bliska była już porzucenia instrumentu na rzecz kariery terapeutki. Na szczęście jednak dla jej fanów miłość do muzyki wzięła górę. Lindsey postanowiła spróbować szczęścia w amerykańskiej wersji programu „Mam Talent”. Mimo, że udział w programie okazał się gorzkim doświadczeniem – Lindsey odpadła w ćwierćfinale po tym jak jeden z jurorów zawyrokował, że na scenie muzycznej nie ma miejsca dla tańczącej dub-stepowej skrzypaczki. To paradoksalnie jednak stało się dla Lindsey impulsem do komponowania własnych piosenek.
Najnowsza płyta „Shatter Me” to charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i futurystycznej elektroniki ze światem animacji i baletu.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Świetna płyta. Taka jak oczekiwałem.

4 na 5

Płytka super. Ale troszkę przesadzone basy. Skrzypce na 3 miejscu. Mogli się troszkę przyłożyć odnośnie muzyki.

Aktualności

Więcej

Shatter Me ×
Shatter Me
Shatter Me
Shatter Me

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]