Shatter Me

nr kat.: 1235955

Opis i specyfikacja

Drugi album tryskającej energią skrzypaczki! Za sprawą swojego hitu „Crystallize” (ponad 90 milionów odsłon na Youtube!) Lindsey Stirling błyskawicznie podbiła cyberprzestrzeń zdobywając miliony fanów na całym świecie. Wydana w ubiegłym roku debiutancka płyta artystki („Lindsey Stirling”) osiągnęła w Polsce status Złotej ! Lindsey cieszy się uznaniem nie tylko w rodzimych Stanach Zjednoczonych, ale również Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Polsce, gdzie Lindsey gościła już dwukrotnie.
Swoją przygodę z muzyką Lindsey Stirling rozpoczęła jako dziecko, od najmłodszych lat ucząc się klasycznej gry na skrzypcach. Dorastająca w niekonwencjonalnych warunkach artystka (w komunie mormonów w Arizonie) bliska była już porzucenia instrumentu na rzecz kariery terapeutki. Na szczęście jednak dla jej fanów miłość do muzyki wzięła górę. Lindsey postanowiła spróbować szczęścia w amerykańskiej wersji programu „Mam Talent”. Mimo, że udział w programie okazał się gorzkim doświadczeniem – Lindsey odpadła w ćwierćfinale po tym jak jeden z jurorów zawyrokował, że na scenie muzycznej nie ma miejsca dla tańczącej dub-stepowej skrzypaczki. To paradoksalnie jednak stało się dla Lindsey impulsem do komponowania własnych piosenek.
Najnowsza płyta „Shatter Me” to charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i futurystycznej elektroniki ze światem animacji i baletu.

  Ogólne

 • title
  Shatter Me
 • artist
  Lindsey Stirling
 • label
  UNIVERSAL MUSIC POLSKA
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Beyonf The VeilLindsey Stirling4:14
2Mirror HausLindsey Stirling3:55
3V-PopLindsey Stirling3:45
4Shatter MeLindsey Stirling4:40
5HeistLindsey Stirling3:26
6Roundtable RivalLindsey Stirling3:23
7Night VisionLindsey Stirling3:40
8Take FlightLindsey Stirling4:24
9AscendanceLindsey Stirling4:26
10We Are GiantsLindsey Stirling3:43
11SwagLindsey Stirling3:10
12Master Of TidesLindsey Stirling4:21

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.5

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 4.5