SHHH!

Kennedy,Nigel/Kennedy,Nigel Quintet

Nośnik: CD

SHHH!
SHHH!

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

SHHH!

  • SHHH!
  • SHHH!
- + Dopasuj

SHHH!

Kennedy,Nigel/Kennedy,Nigel Quintet

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Shhh! nagrany przez Nigel Kennedy Quintet w listopadzie 2009 roku, potwierdza niezależny status i nienasycony muzyczny apetyt jednego z najwspanialszych i najbardziej nieprzewidywalnych muzyków Wielkiej Brytanii. Współtwórcą jednego z najbardziej niesamowitych i najbardziej zaskakujących utworów albumu jest Boy George, stary przyjaciel i bliski sąsiad Kennedy`ego z południowo-zachodniego Londynu, który dzieli jego zamiłowanie do późnych piosenek Nicka Drake`a. Delikatny wokal George`a w utworze "River Man" wskazuje na kolejny nowy kierunek obrany przez Kennedy`ego - łagodny chamber pop, w którym wydobywa niskie, liryczne tony ze swych skrzypiec. Pozostałe piosenki na "Shhh!" to oryginalne utwory Kennedy`ego, od długiego instrumentalnego kawałka rozpoczynającego album - "Transfiguration" - przypominającego unoszące się w powietrzu dźwięki orkiestry Mahavishnu Orchestra Johna McLaughlina - po nieprzyzwoity funck rock ostatniego utworu pod tytułem "Oy!". Nastroje na płycie są bardzo zróżnicowane - od ascetycznego, smutnego i pełnego uczucia samotności kawałka "The Empty Bottle" po podnoszący na duchu "Silver Lining". <i>Uwielbiam przechodzenie z jednego stylu w inny - jest to coś, co sprawia, że życie jest dla mnie jako muzyka interesujące. To swojego rodzaju podróż, w którą wszyscy wybieramy się razem</i> - zauważa wesoło Kennedy. (EMI)
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Transfiguration Nigel Quintett Kennedy 10:38
1 2 River man Kennedy, Nigel Quintett / Boy George / Themis, John 4:58
1 3 Silver Lining Nigel Quintett Kennedy 7:31
1 4 Shhh! Nigel Quintett Kennedy 8:00
1 5 Empty Bottle Nigel Quintett Kennedy 2:38
1 6 4th Glass Nigel Quintett Kennedy 9:46
1 7 Oy! Nigel Quintett Kennedy 10:10
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]