MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń

nr kat.: 1232247
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń

Rojek Artur

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Lato 76 Rojek Artur 4:06
1 2 Beksa Rojek Artur 4:01
1 3 Krótkie Momenty Skupienia Rojek Artur 3:39
1 4 Czas Który Pozostał Rojek Artur 3:59
1 5 Kot I Pelikan Rojek Artur 3:59
1 6 Kokon Rojek Artur 2:44
1 7 To Co Będzie Rojek Artur 3:15
1 8 Syreny Rojek Artur 3:36
1 9 Lekkość Rojek Artur 3:41
1 10 Pomysł 2 Rojek Artur 2:08

Opis i specyfikacja

Utwór Lato 76 opowiada prawdziwą historię. Gdybyś nie zahamował nie byłoby mnie – śpiewa Rojek, który jako kilkuletni chłopiec niemal zginął pod kołami samochodu.

Dziś jest dojrzałym mężczyzną, który zwolnił na chwilę, by przyjrzeć się temu, co bierzemy mylnie za nieuchronną rzeczywistość, a co jest tylko jednym z jej wariantów. Po odejściu z zespołu, w którym spędził większą część swojego życia, Artur miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował. Po świecie, ale i po swoim mieście. Odwiedzał miejsca, w których kiedyś był, w których coś czuł, kogoś kochał, czegoś się bał. I odwiedzał miejsca w których mógł być, ale nie był wcale lub był nie do końca, niezupełnie, niewyraźnie. Rojek nagrał bardzo osobisty album, ale to nie jest jego prywatna historia, to nie jego życiorys. To jego życie potencjalne. Alternatywne, ale niespełnione. To rozmowa z duchami, z bytami których nie było. ""Składam się z ciągłych powtórzeń"" może być płytą o rutynie codzienności, ale może też być opowieścią o tym, jak wiele od nas zależy i jak łatwo z tego rezygnujemy. Może niepotrzebnie?

Artur Rojek - kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Tyleż idol, co autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Człowiek z monopolem na sukces – czego się nie dotknie, zawsze mu wychodzi. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu. Mimo pracy nad OFF Festiwalem Artur Rojek znalazł czas na przygotowanie pierwszego w pełni solowego albumu.

Ogólne

title

Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń

artist

Rojek Artur

label

AGORA S.A.

ilosc_plyt

1

Opinie

5/5

Emil Borzyński

Artur Rojek Beksa.

Jestem zadowolony.

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

Luiza

Jedna z najlepszych płyt w ostatnim czasie. Super.Magiczna.

Opinia potwierdzona zakupem
5/5

Mek

Świetna jak każda Rojka. Gorąco polecam,bo naprawdę warto. On udowadnia,że jednak z polską muzyką nie jest jeszcze tak najgorzej

Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń ×
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń
Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]