Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń

nr kat.: 1232247
Chwilowo niedostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

Utwór Lato 76 opowiada prawdziwą historię. Gdybyś nie zahamował nie byłoby mnie – śpiewa Rojek, który jako kilkuletni chłopiec niemal zginął pod kołami samochodu.

Dziś jest dojrzałym mężczyzną, który zwolnił na chwilę, by przyjrzeć się temu, co bierzemy mylnie za nieuchronną rzeczywistość, a co jest tylko jednym z jej wariantów. Po odejściu z zespołu, w którym spędził większą część swojego życia, Artur miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował. Po świecie, ale i po swoim mieście. Odwiedzał miejsca, w których kiedyś był, w których coś czuł, kogoś kochał, czegoś się bał. I odwiedzał miejsca w których mógł być, ale nie był wcale lub był nie do końca, niezupełnie, niewyraźnie. Rojek nagrał bardzo osobisty album, ale to nie jest jego prywatna historia, to nie jego życiorys. To jego życie potencjalne. Alternatywne, ale niespełnione. To rozmowa z duchami, z bytami których nie było. ""Składam się z ciągłych powtórzeń"" może być płytą o rutynie codzienności, ale może też być opowieścią o tym, jak wiele od nas zależy i jak łatwo z tego rezygnujemy. Może niepotrzebnie?

Artur Rojek - kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Tyleż idol, co autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Człowiek z monopolem na sukces – czego się nie dotknie, zawsze mu wychodzi. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu. Mimo pracy nad OFF Festiwalem Artur Rojek znalazł czas na przygotowanie pierwszego w pełni solowego albumu.

  Ogólne

 • title
  Składam Się Z Ciągłych Powtórzeń
 • artist
  Rojek Artur
 • label
  AGORA S.A.
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Lato 76Rojek Artur4:06
2BeksaRojek Artur4:01
3Krótkie Momenty SkupieniaRojek Artur3:39
4Czas Który PozostałRojek Artur3:59
5Kot I PelikanRojek Artur3:59
6KokonRojek Artur2:44
7To Co BędzieRojek Artur3:15
8SyrenyRojek Artur3:36
9LekkośćRojek Artur3:41
10Pomysł 2Rojek Artur2:08

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
5/5
ola 2014.06.24, 04:08

cudowna <3

Opinia potwierdzona zakupem