Stylem Dowolnym

Etna Kontrabande

Nośnik: CD

nr kat.: 1266039 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Wracamy do gry Etna Kontrabande 4:11
1 2 Daj mi to czego nie da nic Etna Kontrabande 5:04
1 3 Fire Burning Etna Kontrabande 4:00
1 4 Betonowa kwestia Etna Kontrabande 3:42
1 5 Open taniec Etna Kontrabande 4:00
1 6 Football Fire Etna Kontrabande 3:32
1 7 Więcej warty Etna Kontrabande 3:27
1 8 Nic nie znacza słowa Etna Kontrabande 4:01
1 9 Na czarnej liscie Etna Kontrabande 3:39
1 10 Martwa cisza Etna Kontrabande 4:03
Sympatyzujący z formacją Etna Kontrabande dość długo musieli czekać na kolejny album zespołu. Po sukcesie trzeciego albumu „Polityczna ganjah” projekt pod nazwą „Stylem dowolnym” zapowiada się bardzo interesująco. Już pierwszy utwór „Wracamy do gry„ jest huczną zapowiedzią powrotu grupy na reggaeowe sceny muzyczne. Nowy materiał grupy z piętnastoletnim stażem przekonuje swoim pomysłem na muzykę i dojrzałym podejściem do tekstów. Oprócz stricte modern reggaeowych brzmień na płycie nie brakuje zaskakujących aranżacji ocierających się o rock, ska, oraz dub. Wszystko okraszone dobrze wysublimowaną elektroniką.
Zespół zagrał do tej pory ok. 600 koncertów w Polsce i za granicą uczestnicząc w tak prestiżowych imprezach jak United Islands of Prague , Coulours of Ostrava grając u boku takich gwiazd jak: Brooklyn Funk Essentials ,Boban Marković czy Noha.
Etna Kontrabande to grupa znana z wyjątkowo żywiołowych koncertów, podczas których zespół szybko nawiązuje kontakt z publicznością przekazując jej tym samym niezwykły pocisk pozytywnej energii.

Aktualności

Więcej

Stylem Dowolnym ×
Stylem Dowolnym
Stylem Dowolnym
Stylem Dowolnym

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]