Sunbathing Animal

Parquet Courts

Nośnik: CD

nr kat.: 1240415 SONIC

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Bodies Made Of Parquet Courts 3:21
1 2 Black & White Parquet Courts 3:03
1 3 Dear Ramona Parquet Courts 2:34
1 4 What Color Is Blood? Parquet Courts 3:24
1 5 Vienna Ii Parquet Courts 1:02
1 6 Always Back In Town Parquet Courts 2:37
1 7 She's Rolling Parquet Courts 6:33
1 8 Sunbathing Animal Parquet Courts 3:52
1 9 Up All Night Parquet Courts 1:02
1 10 Instant Disassembly Parquet Courts 7:12
1 11 Ducking & Dodging Parquet Courts 4:29
1 12 Raw Milk Parquet Courts 3:59
1 13 Into The Garden Parquet Courts 3:00

      Wydany po debiucie American Specialties (z 2011 roku) album Light Up Gold, przykuł uwagę dzięki swojej surowej energii. Przynosił punkowe piosenki w klarowny sposób opisujące miejskie życie. Stał się niezapomnianym, żywym portretem trudnych dni, apatii, bezcelowości i pośpiechu, stworzonym z myśli obcych ludzi mijanych na ulicy.
  
      Większość 2013 roku grupa spędziła w trasie, dzięki czemu brzmienie ich muzyki stało się bardziej bezpośrednie, a obserwacje zaczęły wykraczać poza ich rodzinne miasto. Trzykrotnie zrobili sobie przerwę w koncertowaniu, by wejść do studia z myślą o stworzeniu nowego albumu. Czas spędzony w drodze sprzyjał rozwijaniu tematów, dotyczących życiowych wątpliwości i problemów. Jednak Sunbathing Animal nie jest płytą bez nadziei. Raczej poprzez te opowieści zespół stara się odszukać wolność i spokój.

      Ulotne chwile szczęścia słychać także w rytmach, rozbudowanych jak tylko się da. Ostro wyrażane pomysły są słyszalne jak schizoidalna bluesowa tyrada. Utwory pełne są celowych powtórzeń i kontrolowanych eksplozji, a swój szczyt osiągają w kompozycji tytułowej. Próbując odpowiedzieć na pytania, jak ludzie będą grali bluesa za trzysta lat, Sunbathing Animal jest niczym poruszający się za szybko rollercoaster, z którego nie można wysiąść.
Podobnie jak Light Up Gold i późniejsza EP-ka Tally All The Things That You Broke, Sunbathing Animal pokazuje miejskie życie z wyjątkowej perspektywy. Album stanowi ogromny krok na przód w zakresie pisania piosenek. Nadal mocno zakorzeniony w poszukiwaniach i mocnej grze, znanych z poprzednich płyt, jednak tym razem wszystko jest mocniejsze i bardziej klarowne.

Aktualności

Więcej

Sunbathing Animal ×
Sunbathing Animal
Sunbathing Animal
Sunbathing Animal

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]