Tańcz

Maki i Chłopaki

Nośnik: CD

nr kat.: 1285872 MUSIC NET

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Mały cud Maki i Chłopaki 2:50
1 2 Poprawka Maki i Chłopaki 3:53
1 3 Bal Maki i Chłopaki 2:54
1 4 Nie jesteś taka Maki i Chłopaki 3:40
1 5 Smutne dziewczyny Maki i Chłopaki 3:37
1 6 Tropicana Maki i Chłopaki 4:25
1 7 Odrzuceni Maki i Chłopaki 3:34
1 8 Dredy Maki i Chłopaki 3:55
1 9 Tańcz Maki i Chłopaki 2:55
Maki i Chłopaki dopisują drugi krążek do ich opowieści o klimacie życia na mazowieckiej prowincji. Od czasu debiutanckiego albumu „Dni Mrozów” (2012) grupa zdążyła przeistoczyć się z tria w kwintet. Zmieniła też strukturę piosenek, które tym razem uzbroiła w refreny. To, co niezmienne, to melodyjność gitarowego brzmienia i błyskotliwość tekstów Marcina Biernata, który na płycie „Tańcz” dzieli się swoimi przemyśleniami na temat melanżowania.
Lider Maków śpiewa o zmaganiach w barze Tropicana, o zamiłowaniu do smutnych dziewczyn, wracaniu przez Siedlce i weekendzie na jedynkę. Część z piosenek zresztą powstała podczas imprez z Wojtkiem Brożkiem z gorzowskiego zespołu Żółte Kalendarze, który od tej płyty wzmacnia wokalnie skład Maków. Chórki na płycie zaśpiewała też Ola Bilińska (m.in. „Bye, Bye Butterfly”, „Babadag”, „Muzyka końca lata”).

Aktualności

Więcej

Tańcz ×
Tańcz
Tańcz
Tańcz

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]