Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...

Matysiakowie

Nośnik: CD

Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...
Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...
Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...

  • Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...
  • Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...
  • Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...
- + Dopasuj

Teatr Polskiego Rdaia Przedstawia ...

Matysiakowie

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Album, który Państwu rekomendujemy zawiera dwa fonogramy. Pierwszy z nich obejmuje cztery pierwsze odcinki radiowej sagi. Poznajemy w nich rodzinę Matysiaków: panią Helenę i pana Józefa, ich dzieci: Stacha i Gienka oraz Zosię. Dowiadujemy się, że z rodziną nie mieszka obecnie najstarsza córka Matysiaków - Danusia. To dramat rodzinny. Bo Danusia żyje w związku z mężczyzną, którego nie chce zaakceptować pan Józef. Zwracamy Państwa uwagę, że w pierwszym i w czwartym odcinku pojawia się Narrator, który występuje incydentalnie jako przewodnik i komentator wydarzeń mających miejsce u Matysiaków. W tej roli znakomity aktor Tadeusz Łomnicki. <br><br> Drugi fonogram z kolei zawiera sześć obszernych fragmentów, wybranych z pierwszych dwunastu lat istnienia radiowej powieści. Elementem łączącym owe fragmenty jest piosenka, tak często obecna w życiu państwa Matysiaków. Jesteśmy świadkami powstawania - tej najbardziej popularnej później - piosenki Stacha o ulicy Dobrej ("Że jest Polna, bo pole, że jest Dolna, bo w dole…) oraz piosenek: "Wieczór we dwoje" i "Podaruj mi uśmiech". Ciekawym wydarzeniem w rodzinie Matysiaków były także wizyty śpiewających gości: Barbary Krafftówny i Bohdana Łazuki, Mieczysława Fogga i Violetty Villas. I właśnie odcinki z ich specjalnym udziałem pragniemy Państwu przypomnieć. Artyści nie tylko zaśpiewali przed radiowym mikrofonem, ale również opowiedzieli o swoim życiu osobistym i zawodowym.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Track: 1 Matysiakowie 15:49
1 2 Track: 2 Matysiakowie 20:54
1 3 Track: 3 Matysiakowie 20:24
1 4 Track: 4 Matysiakowie 21:44
2 1 Track 1 Matysiakowie 23:00
2 2 Track 2 Matysiakowie 10:13
2 3 Track 3 Matysiakowie 7:22
2 4 Track 4 Matysiakowie 9:59
2 5 Track 5 Matysiakowie 11:55
2 6 Track: 6 Matysiakowie 17:15
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel kino domowe