The Best Of

nr kat.: 1433417
11
,09
36
,99
Taniej o 25 ,90
KMF - produkty niedostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

Po trzech latach od wydania podwójnie platynowego, debiutanckiego longpleja, Sławomir powraca z nowym albumem „THE BEST OF” – ale nie jest to kompilacja starych hitów. Przeciwnie. Gwiazdor Rock Polo postanowił podzielić się z fanami bogactwem, umieszczając na płycie aż 15 nowych, świeżych jak młody las Libanu utworów. Aranżacyjnie i brzmieniowo album wznosi się na wyżyny. W nagraniach udział wzięli najlepsi polscy muzycy sesyjni, wśród nich Marcin Wyrostek, znany wirtuoz akordeonu.

Pierwszy singiel „Weselny Pyton” osiągnął w ciągu dwóch miesięcy ponad 11 000 000 wyświetleń. Ale to, co znajdziemy na płycie, zdecydowanie przekroczy najśmielsze oczekiwania. Już pierwszy utwór „Baklava” przenosi słuchacza w świata Orientu. Z każdą kolejną piosenką jest jeszcze bardziej zaskakująco. W tym wydawnictwie nawet okładka jest dziełem niezwykłym i dopracowanym. Oprócz dopieszczonych grafik otrzymujemy śpiewnik z tekstami i akordami. To ukłon w stronę muzykujących słuchaczy Rock Polo.

Posiadaczy fizycznego krążka Sławomir postanowił nagrodzić dodatkowym bonusem muzycznym, który ukryty jest na krążku i mogą go usłyszeć tylko posiadacze płyty w wersji CD. „Ta płyta jest jak moje życie, a żyję szeroko” – określa album jednym zdaniem Sławomir. To pozycja obowiązkowa u każdego wielbiciela dobrej muzyki. W tym roku prezenty na Święta dzięki Sławomirowi mamy z głowy.

  Ogólne

 • title
  THE BEST OF
 • artist
  Sławomir
 • label
  Too Fast Train Records
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Czar AnkarySławomir
2BaklawaSławomir
3All InclusiveSławomir
4Weselny PytonSławomir
5Będę Z NiąSławomir
6Totalny LoveSławomir
7Uszyci Na MiaręSławomir
8KordianSławomir
9Dobry WiatrSławomir
10Cztery CzereśnieSławomir
11Dies VenerisSławomir
12Hugo BossySławomir
13Weekendowy KorsarzSławomir
14Boli DupaSławomir
15KarpiomirSławomir

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)