The Greatest Show On Earth

nr kat.: 1219399
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Surveillance (Part 1) Airbäg 2:23
1 2 Redemption Airbäg 7:01
1 3 Silence Grows Airbäg 5:53
1 4 Call Me Back Airbäg 11:14
1 5 The Greatest Show On Earth Airbäg 7:01
1 6 Surveillance (Part 2-3) Airbäg 16:44

Długo oczekiwany, nowy album norweskiego zespołu, na którym jego członkowie kontynuują podróż przez nastrojowe dźwiękowe pejzaże i poważne tematy, tworzą filmowe obrazy i nasycają je emocjami, wciągając słuchaczy w swój niepowtarzalny świat. Tym razem charakterystyczne brzmienie grupy jest nieco ostrzejsze i słychać w nim kilka nowych elementów. Bjorn Rijs (gitara), Asle Tostrup (śpiew), Henrik Fossum (perkusja), Jorgen Gruner-Hagen (instr. klawiszowe) i Anders Fossum Hovdan (bas) razem z inżynierem i współproducentem Vegardem Sleipnesem pracowali nad albumem przez 18 miesięcy. Udało im się wznieść muzykę Airbag na wyższy poziom i nadać jej nową jakość. Album zachwyci nie tylko fanów zespołu, ale również Pink Floyd, Blackfield, Talk Talk, A-Ha, Porcupine Tree i Anathemy.

5 na 5

Myślałem, że All Rights Removed będzie nie do przebicia, tymczasem tą płytą chłopaki z Airbaga po prostu zamiatają progrockową konkurencję. Pop prostu Pycha!

5 na 5

Płyta fantastyczna, choć trzeba kilka razy posłuchać, żeby docenić całość tego materiału. Płyta jest rozwinięciem pomysłów z drugiego albumu All rights removed, ale jest dużo cięższa brzmieniowo. Pozostały jednak piękne melodie i cudowne solówki gitarowe. Płyty można słuchać w kółko i za każdym razem odkrywa się coś nowego. Polecam wszystkim miłośnikom artrocka spod znaku Pink Floyd, Porcupine Tree i Gazpacho!

The Greatest Show On Earth
The Greatest Show On Earth ×
The Greatest Show On Earth
The Greatest Show On Earth
The Greatest Show On Earth

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]