The One Inside

nr kat.: 1212251

Opis i specyfikacja

 

To najciekawsza polska rockowa kapela, która wchodzi właśnie na światową scenę muzyczną! Ta polska super - grupa powstała w  2010 r., a jej założycielem był Wojciech Balczun. Obecnie w składzie zespołu znajdują się również Maciej Mąka, Krzysztof Jarworski, Adam Kram, Rafał Stępień i Łukasz Drapała, muzycy znani ze współpracy z takimi artystami jak np. Renata Przemyk, Patrycja Markowska czy Bracia. Grupa ma na swoim koncie występy u boku m.in. Red Hot Chili Peppers i Guns N' Roses, a jeden z jej utworów wykorzystany został w serialu "Misja Afganistan".

Jesienią zeszłego roku zespół wyjechał do kanadyjskiego The Warehouse Studios, gdzie nagrywali m.in. Metallika, Nirvana, Nickelback czy Bryan Adams i tam grupa rozpoczęła prace nad najnowszym, trzecim już w dorobku krążkiem, "The One Inside". Za miks płyty odpowiedzialny był Eric Mosher (m.in. Michael Buble, Chickenfoot, Joe Satriani).  Na krążku zawarto13 rockowych petard, które zadowolą zarówno fanów klasycznych brzmień spod znaku The Beatles i Lez Zeppelin, jak i wszystkich zwolenników postgrunge'owych dźwięków. Płytę promują 3 single, "Ego", "Bondage Of Love" i "Hero", które już podbiły polskie radiowe i telewizyjne playlisty. Na okładkę nowej płyty zespołu jeden ze swoich najsłynniejszych obrazów udostępnił Tomasz Sętowski, legenda polskiego realizmu magicznego. A już z początkiem października zespół promować będzie nowy materiał na serii koncertów w największych miastach Polski.

Na Zachodzie zespół reprezentowany jest przez Ralpha Jamesa z największej koncertowej agencji na świecie, The Agency,  a po trasie w Polsce Chemia wyruszy w tournee po Kanadzie i Europie u boku jednej z najpopularniejszych obecnie rockowych formacji na świecie.

  Ogólne

 • title
  The One Inside
 • artist
  Chemia
 • label
  METAL MIND
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1EgoChemia3:29
2Bondage Of Love Chemia3:24
3B 52Chemia3:34
4HeroChemia3:59
5FuckshackChemia2:46
6Everlasting LightChemia3:14
7Generation ZeroChemia3:16
8StalkerChemia3:41
9Happy Ending Chemia3:00
10Walked Away Chemia3:59
11FireChemia3:47
12SweetChemia4:08
13LetterChemia4:09

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0