MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

The One Inside

nr kat.: 1212251
The One Inside
The One Inside
The One Inside
The One Inside
The One Inside
The One Inside

Chemia

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Ego Chemia 3:29
1 2 Bondage Of Love Chemia 3:24
1 3 B 52 Chemia 3:34
1 4 Hero Chemia 3:59
1 5 Fuckshack Chemia 2:46
1 6 Everlasting Light Chemia 3:14
1 7 Generation Zero Chemia 3:16
1 8 Stalker Chemia 3:41
1 9 Happy Ending Chemia 3:00
1 10 Walked Away Chemia 3:59
1 11 Fire Chemia 3:47
1 12 Sweet Chemia 4:08
1 13 Letter Chemia 4:09

Opis i specyfikacja

 

To najciekawsza polska rockowa kapela, która wchodzi właśnie na światową scenę muzyczną! Ta polska super - grupa powstała w  2010 r., a jej założycielem był Wojciech Balczun. Obecnie w składzie zespołu znajdują się również Maciej Mąka, Krzysztof Jarworski, Adam Kram, Rafał Stępień i Łukasz Drapała, muzycy znani ze współpracy z takimi artystami jak np. Renata Przemyk, Patrycja Markowska czy Bracia. Grupa ma na swoim koncie występy u boku m.in. Red Hot Chili Peppers i Guns N' Roses, a jeden z jej utworów wykorzystany został w serialu "Misja Afganistan".

Jesienią zeszłego roku zespół wyjechał do kanadyjskiego The Warehouse Studios, gdzie nagrywali m.in. Metallika, Nirvana, Nickelback czy Bryan Adams i tam grupa rozpoczęła prace nad najnowszym, trzecim już w dorobku krążkiem, "The One Inside". Za miks płyty odpowiedzialny był Eric Mosher (m.in. Michael Buble, Chickenfoot, Joe Satriani).  Na krążku zawarto13 rockowych petard, które zadowolą zarówno fanów klasycznych brzmień spod znaku The Beatles i Lez Zeppelin, jak i wszystkich zwolenników postgrunge'owych dźwięków. Płytę promują 3 single, "Ego", "Bondage Of Love" i "Hero", które już podbiły polskie radiowe i telewizyjne playlisty. Na okładkę nowej płyty zespołu jeden ze swoich najsłynniejszych obrazów udostępnił Tomasz Sętowski, legenda polskiego realizmu magicznego. A już z początkiem października zespół promować będzie nowy materiał na serii koncertów w największych miastach Polski.

Na Zachodzie zespół reprezentowany jest przez Ralpha Jamesa z największej koncertowej agencji na świecie, The Agency,  a po trasie w Polsce Chemia wyruszy w tournee po Kanadzie i Europie u boku jednej z najpopularniejszych obecnie rockowych formacji na świecie.

Ogólne

Producent

Metal Mind

title

The One Inside

artist

Chemia

label

METAL MIND

ilosc_plyt

1

Opinie

The One Inside ×
The One Inside
The One Inside
The One Inside

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy