The River & The Thread (Ltd.Deluxe Edt.)

Rosanne Cash

Nośnik: CD

nr kat.: 1225844

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 A Feather's Not A Bird Rosanne Cash 3:18
1 2 The Sunken Lands Rosanne Cash 2:56
1 3 Etta's Tune Rosanne Cash 3:44
1 4 Modern Blue Rosanne Cash 3:02
1 5 Tell Heaven Rosanne Cash 2:40
1 6 The Long Way Home Rosanne Cash 3:17
1 7 World Of Strange Design Rosanne Cash 3:25
1 8 Night School Rosanne Cash 3:48
1 9 50,000 Watts Rosanne Cash 2:58
1 10 When The Master Calls The Roll Rosanne Cash 5:06
1 11 Money Road Rosanne Cash 3:59
1 12 Two Girls Rosanne Cash 3:37
1 13 Biloxi Rosanne Cash 3:24
1 14 Your Southern Heart Rosanne Cash 2:08

The River & The Thread – pierwszy od czterech lat album Rosanne Cash pojawi się na polskim rynku 21 stycznia 2014 roku. Artystka, w porozumieniu ze swym wieloletnim współpracownikiem, Johnem Leventhalem (producent albumu, aranżer i gitarzysta) napisała 11 nowych piosenek.
The River & The Thread przedstawia galerię różnorodnych postaci i charakterów, przywołuje czasy Wojny Secesyjnej relacjonowane z perspektywy jednego z żołnierzy tamtych czasów. Mamy też do czynienia z historią opowiadaną przez farmera z Arkansas i wiele innych historii. Cash i Leventhal czerpią inspirację z wielu stylów muzycznych kojarzonych z Południem. Pobrzmiewa w tej muzyce gospel, tradycyjna muzyka Appalachów, country i rock, by wspomnieć tylko kilka z nich. Krystaliczny głos Cash przy akompaniamencie gitarowym Leventhala to serce całego albumu, artyści z pietyzmem opracowują brzmienie każdej piosenki, wydobywając m.in. symfoniczne brzmienie w Night School (dzięki udziałowi Stephena Fostera).
The River & The Thread jest kontynuacją wydanej w 2009 roku The List, która była Płytą Roku w Americana Music Association i otrzymała dwie nominacje do nagród Grammy.
„Gdybym już nigdy nie nagrała żadnej płyty, będę zadowolona, bo udało mi się nagrać tę” - mówi Rosanna Cash o The River & The Thread.

Aktualności

Więcej

The River & The Thread (Ltd.Deluxe Edt.) ×
The River & The Thread  (Ltd.Deluxe Edt.)
The River & The Thread  (Ltd.Deluxe Edt.)
The River & The Thread  (Ltd.Deluxe Edt.)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]