The Sting

Mateo Colon

Nośnik: CD

nr kat.: 1276070 FIRMA KSIEGARSKA
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 The Pig Mateo Colon 4:49
1 2 We Don't Forget Mateo Colon 5:04
1 3 Love & Gun Mateo Colon 4:41
1 4 Liar Mateo Colon 5:04
1 5 Street Fighter Mateo Colon 3:53
1 6 In The Name Of God Mateo Colon 3:23
1 7 Kill The Neighbours Mateo Colon 3:46
1 8 21 Mateo Colon 3:31
1 9 The Addicted Society Mateo Colon 3:38
1 10 One Day More Mateo Colon 4:17
Nowa siła polskiego thrash metalu. Zespół z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność. Niezwykle dynamiczna i ekspresyjna muzyka, efektowne, poparte pirotechniką koncerty sprawiają ze zespół jest zapraszany na najważniejsze Festiwale metalowe w Polsce … i nie tylko! Już na jesień zespół wyrusza na podbój Europy, a materiałem z płyty „The Sting” zainteresowane są wytwórnie z całego świata!

MATEO COLON to nie nowicjusze. Gitarzysta „Eciol” oraz perkusista „Burek” tworzyli przez lata trzon kultowego już dziś zespołu NECROPHOBIC”, a „ecil” z powodzeniem występował w całej Europie u boku gitarzysty zespołu SISTERS OF MERCY w jego solowym projekcie.

Aktualności

Więcej

The Sting ×
The Sting
The Sting
The Sting

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]