Time

Mikky Ekko

Nośnik: CD

nr kat.: 1261868 SONY MUSIC

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Watch Me Rise Mikky Ekko 4:00
1 2 Smile Mikky Ekko 3:26
1 3 Love You Crazy Mikky Ekko 3:12
1 4 U Mikky Ekko 3:58
1 5 Time Mikky Ekko 4:13
1 6 Riot Mikky Ekko 4:23
1 7 Mourning Doves Mikky Ekko 4:17
1 8 Burning Doves Mikky Ekko 4:41
1 9 Comatose Mikky Ekko 3:47
1 10 Pull Me Down Mikky Ekko 3:28
1 11 Made Of Light Mikky Ekko 4:16
1 12 Loner Mikky Ekko 4:00

Mikky Ekko dał się poznać światowej publiczności najpierw jako autor i gościnny wokalista w przeboju „Stay” Rihanny, później zachwycił własną kompozycją „Kids”, którą promował podczas wspólnej trasy z Jessie Ware i jako suport Justina Timberlake’a podczas iTunes Festival. W międzyczasie „Stay” okazał się jednym z najlepiej sprzedających się singli 2013 roku (10 milionów legalnych pobrań!) i przyniósł mu statuetkę Grammy w kategorii Najlepszy Duet Pop, jednak o sam Mikky postanowił na chwilę dać od siebie odpocząć (choć w międzyczasie ukazał się jego duet z Chrisem Malinchakiem - ‘Stranger’, umieścił również swoją kompozycję na soundtracku ‘The Hunger Games’).Okazuje się, że w tym czasie z najwyższą starannością szykował debiutancki album, którego premiera właśnie została ogłoszona. Krążek ‘Time’ ukaże się w sprzedaży jeszcze tej jesieni a promować go będzie udostępniony właśnie kawałek ‘Smile’ (kliknij TUTAJ żeby posłuchać).

Album zapowiadany jest jako ‘brzmieniowo eklektyczny, a w warstwie tekstowej dotykający wszystkiego, z czym ludzie mają do czynienia na co dzień’. Ekko: ‘Sukces ‘Stay’ sprawił, że nie boję się być szczery. Mam nadzieję, że dzięki moim piosenkom słuchacze coś naprawdę przeżyją’. Na płycie  Mikky’emu towarzyszą m.in. Ryan Tedder (Adele, Beyonce, Leona Lewis), duet producencki Stargate, Fraser T. Smith (Adele, Sam Smith), Dave Sitek (TV On The Radio, Yeah Yeah Yeahs) i Jim Eliot (Ellie Goulding). Część z nich słyszymy w poszczególnych utworach, część jest ich współautorami a część stała w studio na straży niebanalnej produkcji i pomagała artyście wychodzić poza utarte schematy kompozytorskie. W świetle tych informacji płyta ‘Time’ zapowiada się co najmniej wybornie.
Warto dodać, że kompozytorskie talenty Mikky’ego wykorzystano licencjonując jego utwory do serialu True Blood, Grey’s Anatomy, Homeland i wielu innych. W swojej karierze współpracował m.in. z Zeddem, Gwen Stefani, Giorgio Moroderem i – jakże by inaczej – z Rihanną.

Aktualności

Więcej

Time ×
Time
Time
Time

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]