TNBC

TNBC

Nośnik: CD

nr kat.: 1241935
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Here Comes Big Bad Wolf TNBC 6:27
1 2 Hommage À TNBC 4:43
1 3 Beat Repeat TNBC 7:50
1 4 Interruption 1 TNBC
1 5 Marasmus TNBC 5:58
1 6 Interruption 2 TNBC 1:08
1 7 Levitzky TNBC 4:21
1 8 Interruption 3 TNBC 2:23
1 9 Love Share TNBC 9:16
1 10 Interruption 4 TNBC 1:38
1 11 Coxa TNBC 3:22
1 12 Interruption 5 TNBC
1 13 Down By The River TNBC 4:53

      Debiutancki album kwartetu z Osterdamu (tak nazywają rodzime miasto - Ostrów Wielkopolski), wychodzi 23 czerwca pod szyldem wytwórni Osterdam Records.
Grali „zawsze”, ale na początek działalności przypada rok 2008. Od tego czasu nie tylko regularnie zaczęli występować na żywo, ale także zaczęli współpracę z reżyserem teatralnym Radosławem Rychcikiem, grając muzykę na żywo do sztuki Koltesa Samotność pól bawełnianych. Przedstawienie bardzo szybko zwróciło swoją uwagę na całym świecie. Światowe tournee objęło Paryż, Berlin, Nancy, Nowy Jork, Los Angeles, Seattle, Santiago de Chile, Seul i wiele innych mista na całym świecie…
  
      Zespół koncertował również na wielu polskich festiwalach : Heineken Open’er Festival, Coke Live Music Festival, OffPlusCamera, gdzie zostali bardzo dobrze przyjęci przez publiczność.
W zgiełku gatunków, jakie usłyszymy na tej płycie, najlepiej wyodrębnić jeden: techno-rock’n’roll. W połączeniu gitarowych riffów z (często) tanecznym beatem nie tylko na scenie, ale także w fotelu – trudno wytrzymać w miejscu. TNBC, to debiut dojrzały, świetnie brzmiący, ale przede wszystkim ŚWIEŻY.

Aktualności

Więcej

TNBC ×
TNBC
TNBC
TNBC

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]