MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

TO THE BONE

nr kat.: 1347308
TO THE BONE
TO THE BONE
TO THE BONE
TO THE BONE
TO THE BONE
TO THE BONE

Steven Wilson

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 To The Bone Steven Wilson 6:41
1 2 Nowhere Now Steven Wilson 4:04
1 3 Pariah Steven Wilson feat. Ninet Tayeb 4:46
1 4 The Same Asylum As Before Steven Wilson 5:14
1 5 Refuge Steven Wilson 6:44
1 6 Permanating Steven Wilson 3:35
1 7 Blank Tapes Steven Wilson feat. Ninet Tayeb 2:09
1 8 People Who Eat Darkness Steven Wilson 6:03
1 9 Song Of I Steven Wilson feat. Sophie Hunger 5:22
1 10 Detonation Steven Wilson 9:20
1 11 Song Of Unborn Steven Wilson 5:56

Opinie

5/5

s2134

Rewelacyjny album. Wilson to Artysta przez duże A.

5/5

Marcin

świetny album

największe wrażenie robią kawałki z kobiecymi głosami, reszta też jest pyszna:)

5/5

Aleksandra

Gdzie leży prawda?

Premiera nowej płyty Stevena Wilsona nie bez powodu odbywa się w świetle burzliwych dywagacji na temat kierunku, w jakim idzie artysta. Brytyjczyk, będący muzykiem kompletnym, być może robi to wręcz celowo i zmusza fanów progresywnego światka do dyskusji dotyczącej tego, co nazywamy progresją, a co jest już tak zwaną "wyrafinowaną muzyką pop". Z pewnością To The Bone nie można jednak nazwać albumem stricte popowym - raczej jest podróżą w czasy młodości Wilsona, kiedy to prym stanowiły takie zespoły jak Abba czy Talk Talk.
Zacznijmy jednak od początku. Sama okładka jest już swoistym kierunkowskazem wskazującym na kierunek, w jakim podąża artysta. Mamy więc nagiego, pop-artowego Stevena Wilsona, który zdaje się przekazywać prawdziwego siebie.
To the Bone delektować się można przez niemal 60 minut. Jest to, jak na Stevena przystało, album koncepcyjny, który zmusza słuchaczy do refleksji nad szeroko pojętą prawdą, a raczej trudnością w jej jednoznacznym wyznaczeniu.
Singiel, który został wypuszczony jako pierwszy, czyli Pariah, jest piękną opowieścią o różnym spojrzeniu na świat przez dwie osoby będące w związku. Mamy więc tutaj ponownie znaną już fanom artysty Ninet Tayeb, która fenomenalnie raczy swoim głosem na kilku pozycjach w tej płycie. Kolejną wspaniałą pozycją z damskim wokalem jest mroczne, acz urokliwe Song of I. Największe emocje wzbudza jednak Refuge – utwór, który można by rzec rozwija skrzydła z każdą sekundą i w mojej prywatnej liście ulubionych dzieł Wilsona aspiruje do podium. Kapitalnie sprawdza się tutaj piękne solo gitarowe oraz... harmonijka. Następna pozycja - Permanating - jest tym momentem na płycie, który różni fanów Wilsona w sposób wręcz okrutny. Ten utwór albo się pokocha za jego lekkość i odmienność, albo znienawidzi. Jest to współczesna wersja szalonej i pozytywnej Abby. Reszta płyty jest poprawna i nie serwuje fanom prog rocka zawału serca.
Steven Wilson jest bez wątpienia artystą niezwykle pewnym siebie. I słusznie. Udowodnił to chociażby podczas premiery płyty In Absentia (prywatnie mojego faworyta ze wszystkich jego projektów). Ta płyta wzbudza jednak większe emocje, jednak ja pozostanę zdania, że są to emocje odbijające się pozytywnie na artyście i jego najnowszym dziele. Z pewnością jest ono bardziej przystępne dla szerszego grona odbiorców, w związku z czym warto usiąść z lampką wina i przez godzinę zatopić się w świecie brytyjskiego artysty, by wyrobić sobie swoje zdanie na temat To The Bone.

TO THE BONE ×
TO THE BONE
TO THE BONE
TO THE BONE

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2021r. do 31.12.2021r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]