Trip

Pięć Dwa Dębiec

Nośnik: CD

nr kat.: 1253195
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 T.r.i.p. Pięć Dwa Dębiec 2:54
1 2 Spadlem Pięć Dwa Dębiec 3:48
1 3 Odblokuj Pięć Dwa Dębiec 3:40
1 4 Sila Nocnych Koszmarów Pięć Dwa Dębiec 4:11
1 5 Grawitacja Pięć Dwa Dębiec 4:14
1 6 Gdzie Ty Jestes? Pięć Dwa Dębiec 3:36
1 7 Zbyt Duzo Pięć Dwa Dębiec 3:41
1 8 Bellissimo Pięć Dwa Dębiec 5:06
1 9 Uciekamy Pięć Dwa Dębiec 4:21
1 10 To Miasto Pięć Dwa Dębiec 4:22
1 11 Bezsennosc Pięć Dwa Dębiec 5:04
1 12 Papieros Cz.2 Pięć Dwa Dębiec 6:28

TRIP” to projekt poznańskiej formacji Pięć Dwa. Album nowatorski, wychodzący poza ramy polskiego Hip-hopu. W swych utworach muzycy robią krok w kierunku trip-hopu, zahaczają o elektroniczne brzmienia, kłaniają się muzyce filmowej, próbują romansować z jazzem i swingiem, a także uśmiechają się do chilloutu. Warstwa tekstowa również nie należy do tych prostych, przez co całość wymaga od odbiorcy większego zaangażowania - uważnego słuchania, głębszego zastanowienia i interpretacji.

"Płyta T.R.I.P. to coś pomiędzy” – pojawiające się na niej żywe instrumenty, kwartet jazzowy, kobiece i męskie wokale nie pozwalają jednoznacznie jej określić, ani tym bardziej zaszufladkować. Album jest propozycją dla tych wszystkich, którzy nie zamykają się na muzykę i cały czas gotowi są szukać czegoś więcej, właśnie „czegoś pomiędzy”.

Aktualności

Więcej

Trip ×
Trip
Trip

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]