W Stronę Zmiany

Bok

Nośnik: CD

nr kat.: 1253193
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Daj To Głośniej Bok
1 2 To Jest Przyszłość Bok
1 3 Wszystko Do Nas Wraca Bok
1 4 Na Błędnym Kole Bok
1 5 Chcecie Więcej ? Bok
1 6 Nie Trać Mnie Bok
1 7 Co Jest Prawdziwe, Co ? Bok
1 8 Pozwolisz Bok
1 9 Cud Bok
1 10 Flow Bok
1 11 Przystań Bok
1 12 Wciąż Moze Być Tak Pięknie Bok
1 13 Poderżniemy Gardło Śmierci Bok
1 14 Domine Bok
1 15 Ziarno Do Ziarna Bok
1 16 Bóg Jest Muzyką Bok
1 17 Spadam W Górę Bok
1 18 Gdzie Ty Byłaś ? Bok
1 19 Zróbcie Miejsce Bok
1 20 Nie Poddawaj Się Bok
1 21 Dj Paulo Na Relaxie Bok
1 22 Kiedy Opadnie Kurz Bok
1 23 Nowy Czas Bok

Reedycja „W stronę zmiany”, to projekt niepowtarzalnej, hip-hopowej formacji B.O.K. Krążek z 23 odlotowymi kawałkami to maksimum muzyki i pozytywnej energii, wydany w 2011 roku i wciąż cieszący się zainteresowaniem słuchaczy.

B.O.K (BiszOerKay&DjPaulo) to współpraca czterech indywidualności o nieprzeciętnych umiejętnościach.
Bisz (Jarek Jaruszewski) - raper, poeta, tekściarz, twórca uznawanej za klasyk w Polskim podziemiu epki "Zimy";

Oer (Rafał Skiba) - beatmaker, producent, ukończył inżynierię dźwięku na Uniwersytecie w Wolverhampton (UK); Kay (Karol Tomas) - wokalista/ instrumentalista, student na kierunku Music Production, Uniwersytetu w Wolverhampton (UK); Dj Paulo (Paweł Molenda) - kolekcjoner nietuzinkowych płyt vinylowych, ortodoksyjny PROpagator analogowego brzmienia czarnej płyty. Na swoim koncie mają kilka undergroundowych produkcji, które ukazały się na przełomie lat 99' - 2000. W 2007 roku połączyli siły, co zaowocowało stworzeniem dwóch krążków: "Ballady, Hymny i Hity" i "Raport z Walki o Wartość".

Po latach działalności w podziemiu i wydawaniu nielegali, w końcu nadeszła pora na ich pierwszy w pełni "legalny" album – „W stronę zmiany…”, który ukaże się już 20 września. Krążek promują dwa doskonałe single "Nie poddawaj się" i „W błędnym kole”, do których powstały również teledyski. Single bardzo różnią się od siebie muzycznie, tekstowo, a także klimatem. Pierwszy jest bardziej klasyczny i delikatnie nawiązuje do poprzednich undergroundowych wydawnictw grupy. Natomiast „W błędnym kole” to satyryczne, prześmiewcze spojrzenie z przymrużeniem oka na otaczającą nas szarą rzeczywistość.

Aktualności

Więcej

W Stronę Zmiany
W Stronę Zmiany ×
W Stronę Zmiany
W Stronę Zmiany

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]