Porównywarka (0)
PLN

Wasteland (CD Jewel Case)

nr kat.: 1381853
Wasteland (CD Jewel Case)
Wasteland (CD Jewel Case)
Wasteland (CD Jewel Case)
Wasteland (CD Jewel Case)
Termometr bezdotykowy za 1 zł

RIVERSIDE

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 The Day After Riverside 1:48
1 2 Acid Rain Riverside 6:03
1 3 Vale Of Tears Riverside 4:49
1 4 Guardian Angel Riverside 4:24
1 5 Lament Riverside 6:09
1 6 The Struggle For Survival Riverside 9:32
1 7 River Down Below Riverside 5:41
1 8 Wasteland Riverside 8:25
1 9 The Night Before Riverside 3:59

Opis i specyfikacja

„Wasteland” to pierwszy studyjny album skomponowany bez udziału tragicznie zmarłego w lutym 2016 roku współzałożyciela i gitarzysty zespołu Piotra Grudzińskiego. Tym razem Riverside zdecydował się nagrać płytę jako trio, przy udziale zaproszonych gości.

Płyta porusza tematykę post-apo. Mariusz Duda, lider zespołu, komentuje:

„Tematyka „post-apokaliptyczna” chodziła za mną już od dawna - książki, filmy, gry video, opowieści o próbie przetrwania w świecie, który się skończył. Dopiero teraz jednak napisanie takiej historii nabrało sensu i znaczenia, kiedy to RIVERSIDE rozpoczyna swój nowy rozdział. „Wasteland” mówi przede wszystkim o tym, co dzieje się obecnie na świecie oraz nawiązuje do tragedii jaka wydarzyła się w zespole w 2016 roku. Muzycznie powróciliśmy do mroczniejszego grania, ale i stworzyliśmy nową jakość i charakter. To wciąż RIVERSIDE, ale znacznie głębsze i dojrzalsze w swojej wymowie. Wszyscy artyści podczas promocji nowych płyt mówią o tym, że stworzyli swoje najlepsze dzieło. Ja tego nie powiem, bo wszystko co udało nam się do tej pory napisać, było bardzo dobre, wyjątkowe i na poziomie. Jednak takiego ładunku emocjonalnego, jaki ma miejsce na najnowszym albumie, nie było jeszcze nigdy i najprawdopodobniej nigdy już nie będzie. „Wasteland” to duży, poetycki, wielowymiarowy i bardzo głęboki album. Taki, co to być może powstaje raz na całe życie”.

Ogólne

Producent

Mystic

title

Wasteland (CD Jewel Case)

artist

RIVERSIDE

label

MYSTIC PRODUCTION

ilosc_plyt

1

Opinie

5/5

Aneta

Chłopaki dali radę

Choć miałam duże obawy, że Riverside bez Grudnia to już nie będzie to samo, to miło się rozczarowałam. Choć to płyta trochę nierówna, to te janse, bardzo jasne momenty jak Acid Rain, Lament, River Down Below, The Struggle For Survival powodują, że trzeba jej posłuchać i chce się do niej wracać.

Wasteland (CD Jewel Case) ×
Wasteland (CD Jewel Case)
Wasteland (CD Jewel Case)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel