Porównywarka (0)
PLN

We Own The NIght

nr kat.: 1277906
We Own The NIght
We Own The NIght
We Own The NIght
We Own The NIght
We Own The NIght
We Own The NIght

Glassesboys

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 She Owns The Night (Original Mix) Glassesboys Feat. Tyra Juliette 4:00
1 2 Come 2 America (Original Mix) Glassesboys / Flavor Flav (Public Enemy) / Kuba 3:50
1 3 Fly Alone (Original Mix) Breanna Rubio & Glassesboys 3:18
1 4 Sun (Original Mix) Glassesboys Feat. Featherweight 3:46
1 5 Break Free (Original Mix) Dj Colleen Shannon / Glassesboys / Cara 3:31
1 6 Name Of Love (Glassesboys Remix) Roch / Pitbull / Nayer 3:24
1 7 Dreams (Original Mix) Glassesboys Feat. Natasha Watts 4:26
1 8 Carbon Copy (Original Mix) Glassesboys / Snoop Dogg / Mandy Ventrice 2:56
1 9 Carbon Copy (Second Version Radio) Glassesboys / Snoop Dogg / Mandy Ventrice 3:14
1 10 Bounce Out (Original Mix) Glassesboys 6:05
1 11 I Feel So Loved (Original Loved Mix) Glassesboys Feat. Emma Lock 6:39
1 12 Fly Alone (Glassesboys Remix) Breanna Rubio / Fat Joe / D.One 3:55
1 13 Be Here (Original Mix) Glassesboys 3:49

Opis i specyfikacja

W połowa 2012 roku na polski rynek wyłania się duet Glassesboys, stanowiący godną konkurencję dla największych sław w muzyce pop-klubowej na świecie. Coraz prężniej działający duet muzyków, jako pierwszy w Polsce otrzymał możliwość podpisania kontraktu pokroju David Guetty czy Swedish House Mafii,. Dużym krokiem do przodu była produkcja debiutanckiego klipu, który osiągnął w pierwszych dwóch miesiącach prawie 700.000 wyświetleń oraz do którego singiel uplasował się na 6 miejscu Airplay w gatunku Pop/Dance/Club. Jak się okazało, był to dopiero początek sukcesów.

2014 rok to początek wejścia do współpracy z pierwszoligowymi artystami. Glassesboys znów jako pierwsi artyści z Polski dokonali wielkiego sukcesu nagrywając z takimi super sławami jak: Snoop Dogg, Fat Joe czy też Flava Flav. Ich drugi album wydany przedpremierowo w Japonii nakładem Tower Records poza wyżej wymieninymi nazwiskami zawiera remix wykonany dla Pitbull i Nayer. Twórczość okularowych chłopaków jest doskonale znana chociażby Jennifer Lopez, która bardzo pochlebnie wypowiedziała się na temat propozycji współpracy. 2014 rok to również data podpisania kontraktu z wytwórnią MyMusic, za pośrednictwem której drugi autorski album Glassesboys ukaże się w Polsce.

Utwory Glassesboys są regularnie grane w największych stacjach muzycznych, chociażby na Ibizie, gdzie duet zdążył już wystąpić. Twórczość Glassesboys dostrzegł nawet ceniony kompozytor z Hollywood John Murphy, jeden z najsłynniejszych twórców muzyki filmowej na świecie, maestro wyniosłych melodii, znany z produkcji do takich kinowych hitów jak: „28 Tygodni Poźniej”, „Miami Vice”, „Ostatni dom po lewej” itd. Poza nim wiele innych znanych postaci sceny muzycznej i nie tylko kibicują talentowi chłopaków.

Duet Glassesboys może pochwalić się również, zremixowaniem, jednej z najbardziej popularnych grup rockowych: 30 Seconds To Mars, którą mieli także okazje support’ować w połowie 2015 roku.