Where The Wild Oceans End

Andrea Schroeder

Nośnik: CD

nr kat.: 1227553

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Dead Man's Eyes Andrea Schroeder 3:54
1 2 Ghosts Of Berlin Andrea Schroeder 4:39
1 3 Until The End Andrea Schroeder 3:51
1 4 Helden Andrea Schroeder 5:11
1 5 Fireland Andrea Schroeder 3:33
1 6 The Spider Andrea Schroeder 3:58
1 7 Where The Wild Oceans End Andrea Schroeder 4:19
1 8 The Rattlesnake Andrea Schroeder 2:56
1 9 Summer Came To Say Goodbye Andrea Schroeder 3:57
1 10 Walk Into The Silence Andrea Schroeder 4:07

Berlińska songwriterka powraca z nową płytą. Andrea bywa często porównywana do Marleny Dietrich, nie tylko dzięki unikatowemu brzmieniu głosu, ale także za sprawą poetyckich, melancholijnych i mrocznych tekstów i melodii. Nowa płyta została wyprodukowana przez Chrisa Eckmana (Walkabouts, Dirtmusic) a głównym współtwórcą muzyki jest pochodzący z Danii  gitarzysta i songwriter Jesper Lehmkuhl. Tak jak na debiutanckim albumie "Blackbid" w centralnym punkcie pozostaje uwodzicielski głos Andrei, ale muzyczna wizja została jeszcze bardziej rozwinięta. Niemal wszystkie utwory Andrea śpiewa po angielsku, wyjątkiem jest niezwykły cover Davida Bowie "Heroes" - tutaj zaśpiewany po niemiecku ("Helden").

Niemiecki Spiegel tak podsumował tą płytę: "Andrea schroeder w pewien sposób dotrzymuje obietnicy, którą dałą Lana del Ray i nie umiała spełnić"

Aktualności

Więcej

Where The Wild Oceans End ×
Where The Wild Oceans End
Where The Wild Oceans End
Where The Wild Oceans End

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]