Whispers

PASSENGER

Nośnik: CD

nr kat.: 1239085
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Coins In A Fountain Passenger 3:04
1 2 27 Passenger 3:20
1 3 Heart's On Fire Passenger 4:13
1 4 Bullets Passenger 3:24
1 5 Golden Leaves Passenger 4:07
1 6 Thunder Passenger 2:25
1 7 Rolling Stone Passenger 3:22
1 8 Start A Fire Passenger 4:21
1 9 Whispers Passenger 4:01
1 10 Riding To New York Passenger 5:02
1 11 Scare Away The Dark Passenger 4:35

      W ubiegłym roku zachwycił przebojem „Let Her Go” – niepozorny, oparty na akustycznym brzmieniu gitary numer stał się prawdziwym hitem w większości krajów w Europie, także w Polsce trafił do czołówki najczęściej granych piosenek w stacjach radiowych. Teraz Passenger, bo o nim mowa, powraca z nową porcją wpadających w ucho, prostych piosenek, dalej bazujących głównie na brzmieniu gitary akustycznej. Ukazują się one na płycie ‘Whispers’, która w sumie zawiera 11 premierowych kompozycji. Klimat płyty jest bardziej optymistyczny niż miało to miejsce na wcześniejszych albumach, ale nie brak tu tez tematów samotności czy śmierci - nieodłącznych w twórczości Mike'a Rosenberga, który jednoosobowo stoi za całym projektem Passenger.

      "Whispers" ukazuje się w wersji standardowej i pięknie wydanej wersji deluxe z bonusowym krążkiem zawierającym 7 akustycznych wersji utworów z pierwszej płyty. Album promuje singiel „Heart’s On Fire”.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Fajna plyta-polecam !!

Aktualności

Więcej

Whispers ×
Whispers
Whispers
Whispers

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]