Wielkie wojny małych ludzi

Hukos

Nośnik: CD

nr kat.: 1286765 SONIC
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Intro Hukos
1 2 Facet z 3 na przedzie Hukos 3:35
1 3 Odchodzić by powracać Hukos 3:44
1 4 Daleko od domu Hukos 3:35
1 5 Cały twój swag Hukos 3:40
1 6 Gdzie jest sens? Hukos 3:41
1 7 Na szczycie na dnie Hukos 3:42
1 8 Obawa przed potem... Hukos 3:13
1 9 Zdradzę Ci sekret Hukos 2:41
1 10 Chłopcy idą na wojnę Hukos 4:16
1 11 2 kreski Hukos 3:52
1 12 Bunt i kompromis Hukos 3:07
1 13 Żyć jak Himilsbach i Maklak Hukos 3:12
1 14 Wojny małych ludzi Hukos 3:36
1 15 Hymn Przetrwania Hukos 3:08
1 16 Epitafium dla naszych marzeń (Outro) Hukos 2:19
Długo przyszło nam czekać na kolejny przystanek na drodze kariery białostockiego rapera. Po dwóch latach od wydania wspólnej płyty z Cirą pt. „,Głodni z natury“,, Hukos powraca z kolejnym albumem. „,Wielkie wojny małych ludzi", to synteza klasycznego białostockiego brzmienia wraz z wykorzystaniem nowoczesnych trendów, z których raper wyciąga to, co najlepsze.
Płyta pełna jest barwnych i gorzkich historii z życia MC, gdzie mianownikiem wspólnym jest zderzenie się z szarą rzeczywistością, dorosłym życiem i ciemną stroną pasji, jaką jest rap. Hukos opisuje świat absurdu, w którym przyszło mu żyć, przemawiając w imieniu wielu młodych ludzi, codziennie walczących o swój byt i godne życie.
Niemałą rolę w inspiracji, jeśli chodzi o konwencję i klimat albumu, odegrała w życiu artysty dwójka legendarnych polskich aktorów.
„,Materiał ten jest swoistym hołdem dla dwóch wybitnych, choć niedostatecznie docenionych za życia aktorów – Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza. Znany pisarz, Janusz Głowacki, powiedział kiedyś, że ",największym grzechem polskiej kinematografii było to, że nikt nie był w stanie napisać scenariusza na miarę skali ich talentu",.
Z uwagi na bardzo osobisty charakter płyty, liczba gości została ograniczona do minimum, przez co na albumie usłyszymy jedynie zwrotki Ciry, Peerzeta i KęKę. Za produkcję i nowoczesne brzmienie odpowiadają m.in. EljotSounds, Poszwixxx, 101 Decybeli, Ka-Meal, Juicy czy BobAir.

Aktualności

Więcej

Wielkie wojny małych ludzi
Wielkie wojny małych ludzi ×
Wielkie wojny małych ludzi
Wielkie wojny małych ludzi
Wielkie wojny małych ludzi

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]