Wounds And Bruises

Kari

Nośnik: CD

nr kat.: 1225465
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 I Am Your Echo Kari 4:17
1 2 Hurry Up Kari 4:51
1 3 Wounds And Bruises Kari 2:47
1 4 Midway To The Light Kari 4:14
1 5 Too Late Kari 3:29
1 6 I Surrender Kari 5:02
1 7 The One Kari 4:23
1 8 Fireproof Kari 4:53
1 9 Eliah Kari 7:42
KARI - Kari Amirian to jedna z niewielu polskich wokalistek, która tworząc muzykę pop omija stereotypową przewidywalność. Po dwóch latach od sukcesu debiutanckiej płyty, artystka powraca z nowym albumem “Wounds And Bruises”. Premiera odbędzie się 3 grudnia 2013 roku (Nextpop/Parlophone).
Nowe wydawnictwo zapowiada wyraźne zmiany w stylistyce, w której do tej pory poruszała się wokalistka. „Wounds And Bruises” to album surowych i jaskrawych kontrastów: pomiędzy energetycznym rytmem, a subtelną melodią, sferą ducha a rzeczywistością, między potęgą a kruchością, odwagą a spokojem. Delikatny wokal Kari miesza się z szeroką gamą dźwięków od tribalowych beatów, po elektro i odważne brzmienie lat 80.
Na płytę składa się 9 szczerych opowieści o poszukiwaniu prawdy o sobie, dramatycznych zmianach w życiu, zranieniach i odnajdowaniu siebie na nowo. Teksty są odważne i mistyczne, zaśpiewane z wielką charyzmą i mocą.
Album został wyprodukowany przez Kari i Jon’a Headley’a w Wielkiej Brytanii, gdzie wokalistka spędziła ostatni rok, poszukując nowych inspiracji.
Dziś Kari powraca do nas bogatsza o nowe wizje, bardziej świadoma i pewna tego, co chce muzycznie osiągnąć. Zmiana zaszła także w pseudonimie. Od dziś Kari Amirian to po prostu KARI.
Sesja zdjęciowa do płyty i okładka to dzieło gwiazd fotografii modowej Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka. Znana fotograf wyreżyserowała również teledysk do pierwszego singla „Hurry up”, zdjęcia są natomiast autorstwa Jana Holoubka.

Aktualności

Więcej

Wounds And Bruises
Wounds And Bruises ×
Wounds And Bruises
Wounds And Bruises
Wounds And Bruises

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]