ŻywyRap! Mixtape

VARIOUS

Nośnik: CD

nr kat.: 1239766 FONOGRAFIKA
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Ja Cywil 10:10
1 2 Czarne Worki Lajt 7:18
1 3 Komedia Dollar 7:18
1 4 Łokciem Rezydent 7:22
1 5 Na Szczyt Bonez 12:18
1 6 Polskie Podwórka J.T.S. 6:04
1 7 Zacznij Krzyczeć Centrum Strona
1 8 Inspiracje Krusz WWA
1 9 Darwin Ozzy
1 10 Marysia SCZ Familia
1 11 Tryby Ijon SBO
1 12 Zbyt Wiele Kurzy
1 13 Odbicia Luks Mamilion
1 14 To Jest Mój Numer Dedis
1 15 Frunę Korki
1 16 Chłopaczyny Płaczo Prowokacja
1 17 Niespodziewanie Lajon
1 18 Dylematy Fotoz Muz
1 19 Tracimy Łączność Adepci Miejskiego Flow
1 20 Spotkanie Wolf79
1 21 Komedia T.M.S.
1 22 Otwarte Rany Wolwo
1 23 Siła Przebicia Leff
1 24 Panczlajner Norsone
1 25 Polisz Komedi Mikser
1 26 Ponad Podziałami (Bonus Track) Rap Map

Projekt ŻYWYRAP! to przełomowa inicjatywa muzyczno-medialna, która jest odpowiedzią niezależnych artystów polskiej sceny hip-hopowej na popularne programy typu talent show. Misją plebiscytu jest promocja młodych artystów pozostających poza głównym nurtem gatunku i umożliwienie im przejścia wszystkich szczebli profesjonalnej kariery.
Pierwsza i druga edycja show okazały się wielkim sukcesem, generując łącznie blisko 20 000 000 odsłon na dwóch dedykowanych show kanałach. Dokonali tego artyści, dla których nagranie w programie bardzo często było debiutem na scenie. Kilku z nich, przed programem anonimowych, dziś wymienianych jest w jednym rzędzie z uznanymi artystami polskiej sceny rap, są na etapie realizacji swoich pierwszych profesjonalnych nagrań i teledysków.

Zasady ŻYWEGORAPU! są proste – występy uczestników projektu ocenia jury, które za zadanie ma wyselekcjonowanie odpowiedniej liczby uczestników kolejnych etapów. W miarę upływu czasu uczestnicy dostają od jury kolejne zadania, co z jednej strony jest znakomitym ubarwieniem programu, a z drugiej pozwala na ich pełniejszą ocenę.

Wszystkie etapy programu były realizowane z udziałem zaproszonej publiczności. Zależy nam na jej aktywnym udziale w show, doświadczenia z pierwszej edycji pokazują nam bowiem, że spontaniczne reakcje na repertuar prezentowany przez uczestników nie tylko znakomicie ubarwiają program, ale też ciekawie współdziałają z pracą jurorów.

ŻYWYRAP jest programem, który od momentu swojego pierwszego zaanonsowania spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem polskiej sceny muzyki rap – zarówno wykonawców oraz ludzi profesjonalnie zaangażowanych w jej tworzenie, jak i publiczności. Wpływ na to miał wysoki poziom prezentowany przez wielu wykonawców i ich naturalne, pełne zaangażowania podejście.

Do ŻR1 zgłosiło się 400 solistów oraz zespołów. Zamknięta lista ŻR2 kończyła się na 850. wykonawcy.

Wielkim atutem ŻYWEGORAPU jest jego jury. Zasiadają w nim od lat związane z polską sceną rap wielkie gwiazdy tego gatunku:
• Peja (założyciel legendarnego zespołu Slums Attack, zdobywca wielu Złotych i Platynowych Płyt, laureat Fryderyka oraz MTV Music Awards)
• Bilon z zespołu Hemp Gru (zdobywca pięciu Złotych Płyt, laureat przyznanej przez Komisję Europejską nagrody European Border Breakers Awards [EBBA])
• Wujek Samo Zło (współtwórca kultowego zespołu Baku Baku Skład, dziennikarz znany z telewizji VIVA, MTV, gospodarz autorskiego telewizyjnego show Rap Kanapa, a także uznany konferansjer widowisk telewizyjnych i festiwalowych)
• oraz WdoWa (najbardziej znana polska raperka, autorka dwóch znakomicie przyjętych przez krytykę oraz publiczność albumów solowych, współzałożycielka kolektywu i wytwórni nagraniowej Alkopoligamia).

Dziś chcemy zaprezentować Państwu składankę kompozycji najciekawszych wykonawców pierwszej i drugiej edycji programu. Zmiksowana przez występującego z zespołem Hemp Gru DJ-a Grama, znakomicie prezentuje wysokie umiejętności uczestników programu i jego niepowtarzalny klimat.

Aktualności

Więcej

ŻywyRap! Mixtape
ŻywyRap! Mixtape ×
ŻywyRap! Mixtape
ŻywyRap! Mixtape
ŻywyRap! Mixtape

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]