Najlepsze golarki męskie do 300 zł

Golarka elektryczna to wygodne i skuteczne rozwiązanie, które często kusi mężczyzn używających tradycyjnych maszynek. Elektryczne urządzenie zapewnia więcej bezpieczeństwa i komfortu, szczególnie panom z wrażliwą skórą, którzy często cierpią z powodu zacięć i podrażnień. Golenie maszynką elektryczną to często również oszczędność. Mimo, że jednorazowo ponosimy duże koszty - to wiadomo, że golarka będzie długo służyć, w przeciwieństwie do zwykłych maszynek, które trzeba bardzo często wymieniać. Dodatkowo, używając golarki elektrycznej, możemy zrezygnować z wielu kosmetyków Jeśli kupujemy golarkę elektryczną po raz pierwszy, najlepiej zdecydować się na model, który nie będzie zbyt kosztowny. Dlatego z myślą o początkujących przedstawiamy rozsądne propozycje w cenie nie przekraczającej 300 złotych.


Golarka BRAUN 130S-1 Series 1


Podstawowa golarka wyposażona w folię tnącą. Używanie tego modelu, wymaga trochę więcej umiejętności i dyscypliny, niż w przypadku wielu golarek z ruchomymi głowicami, ale może dawać bardzo dobre i - przede wszystkim - szybkie efekty. Folia posiada otwory w 4 różnych kształtach, które są ułożone w 5 pozycjach. Teoretycznie, daje to aż 20 różnych pozycji do chwytania włosa – a to ważne, szczególnie gdy nasz zarost jest składa się z włosków rosnących w różnych kierunkach. Dodatkowo, konstrukcja uwzględnia fakt, że włosy inaczej układają się na różnych częściach twarzy – na policzkach, podbródku, szyi itd.

Golarka posiada wyłącznie zasilanie sieciowe, więc sprawdzi się wtedy, gdy mamy w jednym miejscu dostęp do lustra oraz gniazdka zasilającego. Zaletą jest na pewno możliwość mycia pod bieżącą wodą, a także specjalny, wysuwany trymer.Golarka ZELMER ZSH15910 (SH1591)


Ta maszynka z ruchomymi głowicami pracuje zarówno na akumulatorze, jak i podłączona do kontaktu. Na wyświetlaczu LED zobaczymy stan naładowania baterii, a w razie niskiego poziomu, pojawi się stosowny alert. Standardowo, golarka działa około 50 minut, co oznacza, że na krótszy wyjazd możemy się spokojnie wybrać bez kabla zasilającego w torbie. Golarka jest wyposażona w ostrza ze stali nierdzewnej. To z jednej strony zapewnia bardzo skuteczne golenie, z drugiej  - gwarantuje także trwałość przez długi czas. Inteligentna głowica przystosowuje się pod kątem nacisku do kształtów twarzy. Urządzenie jest wygodne w użyciu oraz w konserwacji. Wodoszczelna konstrukcja umożliwia używanie golarki na mokro, na przykład podczas kąpieli, natomiast czyszczenie ułatwi możliwość zdejmowania głowic.Golarka PHILIPS S3120/06


To golarka głowicowa działająca wyłącznie na zasilaniu akumulatorowym. Skuteczne golenie zapewnia charakterystyczny system poruszania się głowic, które niezależnie obracają się w 4 kierunkach, co zapewnia optymalne dostosowanie do krzywizny twarzy. Ze względu na wodoszczelność, golarka dobrze działa także w wannie czy pod prysznicem. Oprócz wskaźnika naładowania, posiada także wskaźnik zużycia głowic, który w odpowiednim momencie informuje o konieczności wymiany tego elementu. Golarka radzi sobie nawet z twardym i gęstym zarostem, zapewniając dobre efekty w krótkim czasie.BRAUN CruZer6 Face + GLT


Nowoczesna golarka z folią tnącą, która zyskuje nowe możliwości, dzięki wymiennym końcówkom. W zestawie znajduje się nasadka do przystrzygania zarostu, nasadka do uzyskania efektu 3-dniowego zarostu i nasadka ochronna. Dobrym rozwiązaniem jest także zastosowanie stojaka na maszynkę, który pełni rolę stacji ładującej. Akumulator ładowany przez 60 minut starcza na 30 minut pracy, co jest wynikiem więcej niż dobrym. Jeśli jednak należysz do osób wyjątkowo wymagających albo wyjątkowo niecierpliwych, jest także możliwość szybkiego ładowania (turbo) – w przypadku użycia tej opcji, golarka Braun jest gotowa do dalszej pracy już po 5 minutach!

Golarki elektryczne to dobre rozwiązanie, jednak nie dla każdego. Trzeba mieć świadomość, że używając mechanicznej golarki, bardzo trudno osiągnąć efekt całkowicie gładkiej skóry. Dzieje się tak dlatego, że ostrze nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, bo po drodze jest jeszcze głowica lub folia przypominająca grubością bibułę czy kartkę bardzo cienkiego papieru. Z drugiej strony, jeśli źle czujemy się, gdy twarz jest całkowicie gładka, możliwość zostawienia delikatnego zarostu na twarzy na pewno będzie kuszącą perspektywą – szczególnie gdy gości na naszej twarzy od niedawna i z drobnej szczeciny jesteśmy naprawdę dumni.

Golarka elektryczna pozwoli utrzymać w ryzach zarost na twarzy, a także z powodzeniem regulować brodę albo baczki, co bardzo trudno robić korzystając z ręcznej maszynki. Kolejna zaleta to ograniczenie do minimum liczby kosmetyków niezbędnych do golenia. Posiadając golarkę elektryczną, spokojnie zrezygnujemy z pianki i przynajmniej częściowo z płynu po goleniu.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]