Nawigacje GPS z dożywotnią aktualizacją map – wybierz urządzenie, które zawsze doprowadzi Cię bezpiecznie do celu

Najważniejszy jest kierowca


System GPS tworzą 24 satelity i 5 stacji pomiarowych, lecz w tej układance najważniejszy jest jej trzeci element – użytkownik, korzystający z zalet nawigacji satelitarnej. Na cyfrowych mapach znajdzie on m.in. informacje o znakach drogowych, zabronionych manewrach, ruchu drogowym, numerach adresowych, użytecznych miejscach i fotoradarach. Nawigacja GPS pomoże mu wytyczyć trasę zgodnie z jego oczekiwaniami – obojętnie, czy będzie to miała być droga jak najszybsza, jak najkrótsza, czy jak najbardziej atrakcyjna krajobrazowo. Dostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze i przygotowywanie się do wykonania nawet najtrudniejszych manewrów będzie znacznie łatwiejsze dzięki działającej w czasie rzeczywistym funkcji pilotowania… Ale to nie wszystkie zalety, którymi nawigacje GPS kuszą kierowców.
Nawigacja MIO Spirit 4900 LM Europa

Dlaczego warto wybrać nawigację GPS?


Największa ilość uwagi poświęcana jest komfortowi kierowców i to właśnie z myślą o nich konstruowane są coraz nowocześniejsze, coraz atrakcyjniejsze i coraz bardziej niezawodne nawigacje GPS. Duży ekran i czcionka są bardzo wyraźne nawet w słońcu. Akumulatory działają coraz dłużej, ale żywotność baterii skutecznie wydłużają także zintegrowane ładowarki ukryte w dołączonych do zestawu wysokiej jakości, w pełni regulowanych uchwytach mocowanych na desce rozdzielczej lub szybie. Wspomniana niezawodność to zasługa starannie dopracowanego oprogramowania, które działa płynnie i nie irytuje zawieszaniem się. Mapy, które posiadają nawigacje GPS są zawsze dostępne offline, a ponadto można je zawsze zaktualizować, co zmaksymalizuje szanse na szybkie, bezproblemowe i bezpieczne dotarcie do celu. Aby podróżować wyłącznie z najaktualniejszymi mapami, warto postawić na nawigacje GPS z dożywotnią aktualizacją map, takie jak np. …

SmartGPS SG720


Smart GPS SG720 to tania, wyjątkowo prosta w obsłudze i intuicyjna nawigacja GPS, która nie tylko skutecznie i bezpiecznie pomoże dojechać z punktu A do punktu B dzięki bezpłatnie aktualizowanej co kwartał szczegółowej mapie Polski, planom miast i miejscowości, ale także pozwoli na odrobinę rozrywki pasażerom dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi filmów i muzyki oraz przeglądarce zdjęć i plików tekstowych. 5-calowy ekran i głośnik o mocy 1 W informują o fotoradarach, ograniczeniach prędkości, strefach płatnego parkowania, ukształtowaniu terenu, szlakach turystycznych i rowerowych, czy użytecznych miejscach (tzw. POI).

TomTom Start 20


TomTom Start 20 posiada mapy aż 27 krajów Europy. W ponad 4,8 mln km zapisanych dróg znajdują się wyjątkowo szczegółowe mapy takich krajów jak oczywiście Polska, a ponadto Niemcy, Austria, Szwajcaria, Chorwacja, Włochy, Monako, Malta, Estonia, Rumunia, Słowenia, Czechy, Węgry, Litwa, Słowacja, a także Grecja i Łotwa. Jeżeli zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie na drodze, to TomTom Start 20 z pewnością pomoże nam je osiągnąć. Funkcja ostrzegania o stałych fotoradarach, informacje o lokalnych służbach ratowniczych, głośne i wyraźne instrukcje głosowe, w tym mówione nazwy ulic, asystent pasa ruchu i parkowania… Ale nawigacja GPS TomTom Start 20 to także ogromna wygoda, na którą składa się 4,3-calowy panoramiczny ekran dotykowy, składany zintegrowany uchwyt oraz bogata baza użytecznych miejsc i lista często wybieranych miejsc docelowych. Nie można także zapomnieć o takich praktycznych technologiach jak TomTom Map Share, która umożliwia wprowadzanie poprawek do mapy i IQ Routes, która korzystając z danych zebranych od milionów użytkowników, oblicza najdokładniejszy czas dotarcia do miejsca docelowego.

Garmin Nuvi 44 i Garmin Nuvi 56


Jeszcze więcej map, bo aż 45 europejskich krajów, posiada nawigacja GPS Garmin Nuvi 44. W każdym z tych państw będziemy mogli jechać pewnie i bezpiecznie dzięki bardzo pomocnym szczegółowo wymawianym wskazówkom. Garmin Nuvi 44 błyskawicznie wyszuka interesujący nas punkt i doprowadzi nas do niego jak po sznurku wraz z asystentem pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, wyświetlając w międzyczasie wyjątkowo dokładne dane o ograniczeniach prędkości i czasie przyjazdu. Fabrycznie zakodowana mapa Europy, miliony punktów POI, wyraźne kolorowe strzałki i dokładny podgląd skrzyżowania, a przede wszystkim bezterminowa aktualizacja mapy gwarantująca najświeższe dane związane z interesującą nas trasą i niezwykle pomocna aplikacja Garmin Express zapewniająca łatwe korzystanie urządzenia – prosta w obsłudze i przyjazna w użytkowaniu nawigacja Garmin Nuvi 44 sprawi, że każda droga będzie znacznie przyjemniejsza – podobnie jak nieco droższy Garmin Nuvi 56, który różni się od poprzedniego modelu większym, 5-calowym wyświetlaczem, zastosowaniem technologii RealVoice, która zapewnia jeszcze bardziej szczegółowe wskazówki, funkcji „Przed tobą”, która umożliwia wyszukiwanie miejsc użytecznych bez konieczności opuszczania ekranu mapy i obecnością alertów o strefach wokół szkół. Poza tym Garmin Nuvi 56 zapewnia tę samą dożywotnio aktualizowaną mapę Europy, asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań i wszystkie inne funkcje oferowane przez poprzedni model.

Mio Spirit 4900


Mio Spirit 4900 to inteligentna nawigacja GPS z mapami aż 44 krajów Europy, która zapewnia swojemu użytkownikowi nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale także godną pochwały elastyczność, dzięki której dostosowuje się do jego… stylu jazdy. Wszystko za sprawą funkcji LearnMe Pro, która dzięki monitorowaniu naszych poczynań na drodze sugeruje trasy odpowiadające naszym preferencjom. Jeszcze inną cechą wyróżniającą urządzenie Mio Spirit 4900 jest symulacja trasy w tunelu, wypożyczalnia map, możliwość zapisania lokalizacji samochodu ułatwiająca powrót do naszego pojazdu i… tryb pieszy, który po opuszczeniu auta w interesującym miejscu pozwoli udać się na jeszcze bardziej interesującą pieszą wycieczkę. Poza tym nawigacja GPS Mio Spirit 4900 w niczym nie ustępuje konkurencji, także oferując przeinstalowaną bazę fotoradarów, asystenta parkowania oraz asystenta parkowania wraz z realistycznym widokiem skrzyżowań w 3D, wypowiadanie nazwy ulic, wykaz pobliskich miejsc użytecznych i planowanie podróży, zarówno na monitorze lub laptopie, jak i na ekranie.

Becker active.5


Gdy już zamontujemy urządzenie Becker active.5 przy pomocy innowacyjnego uchwytu magnetycznego MagClick, który umożliwia solidne mocowanie i pełni funkcję ładowarki oraz nacieszymy wzrok atrakcyjnym wzornictwem, na które składają się wyjątkowo płaska obudowa i 5-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości, przyjdzie czas na poznanie najważniejszych funkcji naszej nowej nawigacji. A tych jest naprawdę bardzo dużo i z całą pewnością nikt nie zakwestionuje ich przydatności w czasie podróży. Pierwszą z nich jest Becker SituationScan, czyli trzech inteligentnych asystentów (objazdu, zjazdu, wjazdu na granicę) kierowcy w jednym, zapewniającym ciągłe wsparcie rozwiązaniu. Co więcej, zanim pokonamy zakręt właściwa trasa zostanie zaznaczona na czerwono, dzięki czemu zawsze wybierzemy właściwą drogę. Otoczenie trasy wraz z charakterystycznymi budynkami przedstawione w pełnym 3D, proponowanie prawdopodobnych celów podróży w zależności od pory dnia, wcześniejszych tras i bieżącej pozycji, funkcja Text-To-Speech zapewniająca niezrównany standard nawigacji głosowej, Becker BestTracks wybierająca najkorzystniejszą trasę spośród trzech propozycji… To właśnie te funkcje, obok standardowego ostrzegania o limitach prędkości, pomocy w trakcie podróży, czy mniej popularnych rozwiązań, jak blokowanie odcinków dróg, czy „ucząca się nawigacja” stanowią o sile urządzenia Becker active.5, które bez wątpienia jest jednym z najlepszych wyborów dla każdego kierowcy.

Daj się poprowadzić do celu


To dla nas, kierowców, nawigacje GPS łączą się z satelitami i wyznaczają naszą dokładną pozycję, obliczają naszą prędkość i kierunek, w którym się przemieszczamy. Nawigacje GPS z dożywotnią gwarancją zapewniają niezmiennie aktualne dane, które pomogą nam w bezproblemowym, bezpiecznym i błyskawicznym przemieszczaniu się z punktu A do punktu B, informując przy okazji o znajdujących się po drodze fotoradarach i innych problemach, takich jak korki, czy wypadki. Jeżeli nie będziemy zwracali uwagi na nieco wyższą cenę urządzenia, najbardziej zaawansowane nawigacje GPS zapewnią jeszcze więcej niezwykle praktycznych funkcji, które nieraz okażą się wyjątkowo przydatne nawet w krótkiej, pozornie łatwej trasie.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]