Nowy adres Media Markt w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej


Nowy adres, jeszcze lepsza jakość! Gdański sklep Media Markt przeprowadził się z dotychczasowej siedziby przy Al. Grunwaldzkiej 270 do
C. H. Oliwa, znajdującego się po drugiej stronie Al. Grunwaldzkiej . Jest to  największy i najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową na Pomorzu.


Sklep Media Markt zlokalizowany przy Al. Grunwaldzkiej 270 w Gdańsku w ciągu 12 lat działalność mocno wpisał się w handlowy krajobraz miasta, nadszedł jednak czas wielkich zmian. Od 29 listopada market został przeniesiony do C.H.Oliwa, mieszczącego się przy Al. Grunwaldzkiej 309.

„ W nowym sklepie klienci mają do dyspozycji więcej miejsc parkingowych, a przede wszystkim największy w regionie wybór markowych produktów pod jednym dachem. Przejrzysty układ komunikacyjny i nowoczesne formy prezentacji produktów w znaczący sposób poprawią komfort zakupów.” – mówi Grzegorz Radzikowski, Dyrektor Marketu.

Nowy Media Markt ma powierzchnię całkowitą prawie 6000 m2, a więc o ponad tysiąc metrów większą od dotychczasowego. Zgodnie z konsekwentnie realizowaną strategią rynkową w nowym sklepie Media Markt klienci mogą kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach.

 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]