Nowy iPad już w sprzedaży w sklepach Media Markt

Dziś ruszyła sprzedaż nowego modelu kultowego iPada firmy Apple.

Zaledwie tydzień od premiery w Stanach Zjednoczonych nowy iPad ma Polską premierę, a sieć Media Markt jest jego autoryzowanym sprzedawcą.

Fani mobilnych technologii z niecierpliwością czekali dziś na moment otwarcia sklepów Media Markt, aby móc jak najszybciej zaopatrzyć się w nowego iPada.

 

Jest z czego wybierać. Nowy iPad jest dostępny w wersjach Wi-Fi lub WiFi + 4G o pojemności 16, 32 lub 64 GB. Charakteryzuje się rewolucyjnym wyświetlaczem Retina o rozdzielczości 3.1 miliona pikseli, kamerą iSight i superszybkim interfejsem sieci bezprzewodowej. Do tego dwurdzeniowy układ A5X z czterordzeniowym procesorem graficznym i wydajnością baterii nawet do 10 godzin plus nagrywanie wideo w formacie HD 1080 pikseli. Oczywiście konstruktorzy nie zapomnieli o ultranowoczesnym designie - smukłej, lekkiej konstrukcji w perłowym kolorze czerni i bieli.

Marka iPad cieszy się niesłabnącym uznaniem. Nowy iPad to kolejny dowód na to, jakie są oczekiwania klientów i jak szybko następują zmiany technologiczne. Poprzedni model iPad 2 był wprowadzany w Polsce w grudniu ubiegłego roku. Dziś debiutuje nowy model, który można kupić już od 2099,- zł (iPad z WiFi 16 GB).

 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]