Nowy, jeszcze lepszy, Media Markt w Legnicy

Popularny sklep z elektroniką użytkową sieci Media Markt zmienia swoją lokalizację w Legnicy. W związku ze zbliżającym się terminem zamknięcia marketu przy Chojnowskiej 41, klienci od 9 października mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na urządzenia AGD.

Wprawdzie Media Markt przy ul. Chojnowskiej 41 zostanie zamknięty jeszcze w październiku, ale już za kilka tygodni marka uruchomi nowy sklep w nowoczesnym Centrum Handlowym Stop Shop Legnica, zlokalizowanym przy ul. Roberta Schumana 17. Market zaoferuje najpełniejszy wybór urządzeń do wyposażenia domu i biura w regionie oraz nowoczesne technologie mobilne wraz z pełnym wachlarzem usług dodatkowych.

W ciągu tych kilku lat bardzo związaliśmy się z mieszkańcami Legnicy i reakcje klientów na zamknięcie sklepu potwierdzają, że oni z nami również. Market cieszy się dużą popularnością, a nasi doradcy fachowi zapracowali na opinię profesjonalnych i godnych zaufania. Chcemy zaoferować naszym Klientom jeszcze lepsze warunki do poznawania i zakupu nowych technologii, dlatego już wkrótce zaprosimy ich do nowego sklepu, który został zaaranżowany uwzględniając najnowsze trendy i potrzeby konsumentów – podsumował zmiany Przemysław Nykiel, Dyrektor Media Markt w Legnicy.

W związku z likwidacją sklepu, klienci Media Markt przy ul. Chojnowskiej w Legnicy mogą od 9 października kupić urządzenia AGD w znacznie obniżonych cenach. 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]