Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Nowy, jeszcze lepszy, Media Markt w Legnicy

Popularny sklep z elektroniką użytkową sieci Media Markt zmienia swoją lokalizację w Legnicy. W związku ze zbliżającym się terminem zamknięcia marketu przy Chojnowskiej 41, klienci od 9 października mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na urządzenia AGD.

Wprawdzie Media Markt przy ul. Chojnowskiej 41 zostanie zamknięty jeszcze w październiku, ale już za kilka tygodni marka uruchomi nowy sklep w nowoczesnym Centrum Handlowym Stop Shop Legnica, zlokalizowanym przy ul. Roberta Schumana 17. Market zaoferuje najpełniejszy wybór urządzeń do wyposażenia domu i biura w regionie oraz nowoczesne technologie mobilne wraz z pełnym wachlarzem usług dodatkowych.

W ciągu tych kilku lat bardzo związaliśmy się z mieszkańcami Legnicy i reakcje klientów na zamknięcie sklepu potwierdzają, że oni z nami również. Market cieszy się dużą popularnością, a nasi doradcy fachowi zapracowali na opinię profesjonalnych i godnych zaufania. Chcemy zaoferować naszym Klientom jeszcze lepsze warunki do poznawania i zakupu nowych technologii, dlatego już wkrótce zaprosimy ich do nowego sklepu, który został zaaranżowany uwzględniając najnowsze trendy i potrzeby konsumentów – podsumował zmiany Przemysław Nykiel, Dyrektor Media Markt w Legnicy.

W związku z likwidacją sklepu, klienci Media Markt przy ul. Chojnowskiej w Legnicy mogą od 9 października kupić urządzenia AGD w znacznie obniżonych cenach. 

powrót

pixel