Odbierz zakupy z Media Markt w Paczkomacie InPost.

Media Markt odpowiada na potrzeby swoich klientów i uruchamia nową usługę. Od teraz produkty zakupione w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl  można odbierać w Paczkomatach w blisko 200 miastach Polski.

 

Dotąd towary nabyte za pośrednictwem strony internetowej można było otrzymać z dostawą do domu lub odebrać w jednym z 47 salonów sprzedaży. Dzięki podjęciu współpracy z firmą InPost, która oferuje nowoczesny system skrytek pocztowych, klienci Media Markt mogą teraz odebrać zakupiony przez siebie sprzęt w wybranym Paczkomacie. Dostęp do przesyłki jest nieograniczony – można ją podjąć o dowolnej porze we wszystkie dni tygodnia. Paczka może mieć maksymalne wymiary 41cm x 38 cm x 64 cm i ważyć do 25 kg.

 

Paczkomaty to szybki, łatwy i nowoczesny sposób na zakupy w sieci – bez kolejek, wizyt kuriera, wypełniania i podpisywania zbędnych dokumentów. Obecnie sieć Paczkomatów tworzy 600 maszyn dostępnych w blisko 200 miastach i miejscowościach na terenie całego kraju. Wprowadzenie tego rozwiązania we współpracy z InPost znacznie zwiększa potencjał Media Markt w rozwijaniu swojej obecności w internecie, będąc jednocześnie świadomą odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta – powiedział Grzegorz Kamionka Kierownik Projektu Logistycznego E-Commerce z Media Saturn Online Sp. z o.o.

 

Korzystanie z Paczkomatów jest całkowicie bezpieczne – każdy z nich jest pod stałym nadzorem kamer, a dodatkowo zwykle zanjduje się w sąsiedztwie często odwiedzanych miejsc, takich jak stacje paliw czy duże sieci handlowe.

 

Aby odebrać przesyłkę, nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem sklepu internetowego. Wystarczy dokonać zakupu za pośrednictwem strony www.mediamarkt.pl i wybrać „Paczkomat” jako formę dostawy. Dużym udogodnieniem jest opcja „Pokaż mapę”, gdzie klient widzi jednocześnie wszystkie Paczkomaty dostępne w wybranej miejscowości. Po złożeniu zamówienia otrzymuje wiadomość SMS i e-mail z kodem odbioru paczki. Nabywca jest również na bieżąco informowany o stanie realizacji przesyłki. Odebranie paczki jest niezwykle proste – na ekranie Paczkomatu należy wpisać numer telefonu komórkowego oraz otrzymany wcześniej kod odbioru.

 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]