Odtwarzacz MP3 do biegania – Biegaczu, niech poniesie Cię muzyka!

Towarzysz na długie wybiegania


Samotność biegacza to niekiedy taka straszna trwoga. Im dłuższy dystans, który pokonujemy na treningu, tym bardziej jest on obciążający nie tylko dla nóg, ale i dla głowy. Aby radość towarzyszyła nam nie tylko po ukończonym długim wybieganiu, ale także podczas niego, warto wspomóc się niedrogim i praktycznym gadżetem jakim jest odtwarzacz MP3 do biegania. Trening z odpowiednio przygotowaną setlistą to zarówno dodatkowa motywacja, pokonywanie barier, jak i skuteczna walka z monotonią. Słuchawki sportowe i odtwarzacz MP3 do biegania posłużą nam jako w pełni legalny doping nie tylko na treningach, ale i na zawodach – poczynając od pierwszych startów na 5 i 10 km, przez półmaraton, a na maratońskim dystansie kończąc. Które urządzenie warto zabrać ze sobą na przebieżkę?

Sony NWZ-W273


Na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić go od słuchawek przeznaczonych dla miłośników aktywnego wypoczynku. Wodoodporność aż do 2 metrów, osiągnięta dzięki specjalnej cieniutkiej membranie, sprawia, że można z nim nawet iść pływać, lecz dla biegacza najważniejsze będzie to, że Sony NWZ-W273SD za nic będzie miał mżawkę, deszcz, burzę, czy pot – nieodłączny element każdego treningu. Innowacyjna konstrukcja, jaką cechuje się ten odtwarzacz MP3 do biegania, jest niezwykle lekka (waży zaledwie 29 g) i doskonale trzyma się uszu, dzięki czemu możemy skupić się wyłącznie na treningu i używać rąk do pomagania sobie w utrzymywaniu odpowiedniego tempa, a nie nieustannego poprawiania wypadających słuchawek. Obsługa Sony NWZ-W273SW dzięki ergonomicznie rozmieszczonym przyciskom jest równie prosta, co tworzenie motywującej do jeszcze większego wysiłku listy odtwarzania, które oparto na rozwiązaniu „przeciągnij i upuść”. Wystarczy dodać do tego potężne basy i szeroką scenę muzyczną, których źródłem są 13,5-milimetrowe przetworniki akustyczne Sony NWZ-W273SB i mamy doskonały odtwarzacz MP3 do biegania o pojemności 4 GB w kolorze białym, czarnym lub pomarańczowym.

Odtwarzacz MP3 SONY NWZ-W273SD

Philips SA5DOT02KNS/1


Nie wszystkie ubrania sportowe mają kieszenie. Nawet jeżeli mamy gdzie schować nasz odtwarzacz MP3 do biegania, to niekoniecznie musi się on tam zmieścić. Philips SA5DOT02KNS/1 jest przygotowany na każdą ewentualność. Jest wystarczająco niewielki, by skryć go w kieszeni spodenek lub legginsów biegowych. Wbudowany zaczep pozwala go przypiąć, a opaska na ramię daje możliwość umieszczenia go na ręku. Dla komfortu użytkowania nie bez znaczenia są też słuchawki sportowe, które będą trzymały się ucha bez względu na liczbę przebiegniętych kilometrów w nawet najbardziej wymagającym terenie. Nawet skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne nie będą dla niego żadnym wyzwaniem dzięki konstrukcji, która jest nie tylko trwała, ale też nowoczesna, praktyczna i stylowa. Philips SA5DOT02KNS/1 może być także doskonałym dodatkiem dla tych, którzy chcą pochwalić się światu swoim aktywnym i wyczulonym na trendy stylem życia. 2 GB pamięci wewnętrznej i 6 godzin ciągłego odtwarzania, plus funkcja szybkiego ładowania, dzięki którym urządzenie jest praktycznie zawsze gotowe na wspólny trening sprawiają, że Philips SA5DOT02KNS/1 to godny polecenia odtwarzacz MP3 do biegania.

Odtwarzacz MP3 PHILIPS SA5DOT02KNS/1

SanDisk Clip Sport 8 GB


Najnowsza propozycja jednej z amerykańskich korporacji – SanDisk Clip Sport – to gadżet zaprojektowany z myślą o biegaczach i wielu innych aktywnie wypoczywających osobach z kolorowym wyświetlaczem 1,44 cala, dzięki któremu obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta i intuicyjna nawet w czasie najbardziej intensywnego treningu. SanDisk Clip Sport, jak sama nazwa wskazuje, również posiada specjalny praktyczny zaczep, dzięki któremu przypniemy go do ubrania. Ten niewielki i lekki odtwarzacz MP3 do biegania pozwala całkowicie o sobie zapomnieć, a w tym samym czasie skupia się na dostarczeniu biegaczowi jak najlepszych wrażeń słuchowych i pomaganiu mu w pokonywaniu własnych słabości, co w przyszłości zaowocuje kolejnymi życiówkami na zawodach. Oprócz ulubionych utworów możemy słuchać także audiobooków, a nawet radia FM. Co więcej, niebieski lub czarny SanDisk Clip Sport oferuje aż 8 GB pamięci wewnętrznej i 25-godzinny czas działania na akumulatorze. Najbardziej doświadczeni biegacze przebiegną z takim elektronicznym towarzyszem nawet istnie morderczy ultramaraton!

Odtwarzacz MP3 SANDISK Clip Sport 8GB Czarny

SanDisk Clip Sport 4 GB


Dla tych, którzy nie potrzebują aż 8 GB wolnego miejsca na przechowywanie autorskich lub pobranych z Internetu list odtwarzania odrobinę tańszą propozycją będzie żółty, czerwony lub czarny SanDisk ClipSport z 4 GB pamięci na pokładzie. Oba odtwarzacze MP3 do biegania odtwarzają wszystkie najpopularniejsze, również bezstratne, formaty plików audio. Ponadto posiadają wbudowany slot na karty pamięci i oba doskonale sprawdzą się jako osobisty trener, motywator i kibic w jednym niewielkim, atrakcyjnym wizualnie urządzeniu, które zamieni każdy trening i każdy start w zawodach w piękną sportową przygodę.