Oświadczenie- Media Markt na święta – rozdajemy 20 tys. nowego sprzętu

Informujemy, że grupa otwarta „Media Markt na święta – rozdajemy 20 tys. nowego sprzętu”, założona w serwisie społecznościowym Facebook, której właściciele podszywając się pod markę Media Markt wyłudzają dane osobowe, narusza nasze prawa i nie jest prowadzona przez Media Markt ani podmioty współpracujące. Oferty i treści umieszczone oraz rozpowszechniane przez grupę „Media Markt na święta – rozdajemy 20 tys. nowego sprzętu” nie stanowią oferty Media Markt.

Akcje promocyjne i konkursy organizowane jedynie przez Media Markt znajdują się na oficjalnych kanałach Media Markt Polska oraz na stronie https:www.mediamarkt.pl. Wszystkie inne akcje promocyjne oraz konkursy, które pojawiają się na różnych fanpage'ach oraz w innych miejscach w Internecie, nie są organizowane przez nas. Uczestnictwo w nich może grozić zainfekowaniem komputera/smartfona wirusem i wyciekiem danych osobowych w niepowołane ręce.

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]