Oświadczenie- uwaga oszuści!

Informujemy, że strona internetowa „Media Markt-rozdaje-nagrody” narusza nasze prawa i nie jest prowadzona przez Media Markt. Oferty zamieszczone na stronie internetowej „Media Markt-rozdaje-nagrody” nie są ofertą Media Markt. 
Pragniemy uczulić, że jedyne konkursy organizowane przez Media Markt znajdują się na oficjalnych kanałach Media Markt Polska oraz na stronie mediamarkt.pl Wszystkie inne konkursy, które pojawiają się na różnych fanpage'ach oraz w innych miejscach w Internecie, nie są organizowane przez nas. Uczestnictwo w nich może grozić zainfekowaniem komputera/smartfona wirusem i wyciekiem danych osobowych w niepowołane ręce.

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]