Dlaczego Panasonic

Zawartość zestawu

Zestaw startowy Home Safety Starter Kit Plus łączy prostotę użycia wszystkich zestawów domu inteligentnego firmy Panasonic z dodatkowym spokojem, jaki zapewnia głośny alarm.
Wszystkie jego komponenty łatwo łączą się sieciowo z aplikacją na smartfon/tablet, tak więc aktywowane czujniki mogą wysyłać ostrzeżenia do telefonów komórkowych i stacjonarnych, a także uruchamiać głośną syrenę.
Do systemu można dodawać inne produkty domu inteligentnego firmy Panasonic, by dostosować go do przyszłych potrzeb.

Daleki zasięg

Warto zwrócić uwagę, że system domu inteligentnego Panasonic Smart Home może działać na odległość 300 metrów. Oznacza to, że kamery, czujniki i wtyczki inteligentne mogą komunikować się ze sobą — i można nimi sterować — bez względu na to, jak duży jest dom czy ogród.

Brak opłat miesięcznych

Po zakupie zestawu domu inteligentnego Panasonic Smart Home wydatki się kończą. Nie ma żadnych miesięcznych opłat abonamentowych, z jakimi zazwyczaj wiążą się systemy zabezpieczeń domu, aplikacja do sterowania jest bezpłatna, nie trzeba martwić się o opłaty za korzystanie z chmury — nawet karta SD w jednostce centralnej jest za darmo.

*Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie danych.

Bezpieczniejszy niż Wi-Fi

Urządzenia systemu domu inteligentnego Panasonic Smart Home komunikują się ze sobą za pośrednictwem standardu komunikacji bezprzewodowej Ultra Low Energy (ULE), który jest niewidoczny dla zwykłych domowych urządzeń elektronicznych — w przeciwieństwie do zwykłej, podatnej na włamania technologii sieci Wi-Fi.

Łatwa konfiguracja

Ponieważ system Panasonic Smart Home działa bezprzewodowo, jego konfiguracja jest wyjątkowo prosta. Wystarczy połączyć jednostkę centralną z siecią, pobrać aplikacje sterującą na smartfon i skojarzyć wszystkie urządzenia z koncentratorem.
Nawet kojarzenie urządzeń jest bezproblemowe. Kojarzenie jednym przyciskiem oznacza, że wystarczy nacisnąć przycisk na każdym z urządzeń i przycisk na jednostce centralnej. W razie potrzeby można równie łatwo podłączyć dodatkowe urządzenia domu inteligentnego.

Funkcje jednostki centralnej

Sercem każdego systemu domu inteligentnego firmy Panasonic jest jednostka centralna połączona bezprzewodowo z innymi urządzeniami inteligentnymi.
Można ją skonfigurować naciśnięciem jednego przycisku i komunikuje się z innymi urządzeniami domu inteligentnego na odległość nawet 300 metrów.
Łączy się też z domową linią stacjonarną, tak więc można odbierać i nawiązywać przez nią połączenia telefoniczne, a także nagrywać materiały z aktywowanych kamer domu inteligentnego.

Czujniki dla bezpieczeństwa w ruchu

Należące do systemu domu inteligentnego czujniki ruchu można skonfigurować do realizacji szeregu przydatnych zadań automatyzacji domu oprócz wykrywania włamywaczy i uruchamiania syren alarmowych i kamer.
Na przykład czujnik ruchu na schodach może po aktywowaniu włączyć światło podłączone do gniazdka inteligentnego w holu na dole.
Czułość czujników ruchu można regulować, dzięki czemu nie aktywują ich przypadkowo domowe zwierzęta.

Aktywowane otwarciem i zamknięciem

Pomimo, że zamocowanie czujników domu inteligentnego do drzwi i okien zajmuje tylko kilka sekund, stanowią one wszechstronne i skuteczne zabezpieczenie domu.
Ponieważ czujniki łączą się z innymi urządzeniami systemu domu inteligentnego, aktywowane mogą zrobić wszystko: od wysłania ostrzeżenia na smartfon lub telefon stacjonarny po włączenie świateł i głośnego alarmu.

Głośny i dumny

Wewnętrzne syreny mogą być uruchamiane w reakcji na aktywowanie czujników ruchu, otwarcia drzwi/okien lub kamer.
Aktywowana syrena błyska światłem i emituje głośny dźwięk, którego nie zignoruje żaden intruz — ani śpiący domownik.
Jeśli 110 dB to dla Ciebie za wiele, jest też dostępne cichsze ustawienie.

Łatwa obsługa

Każdy element systemu Panasonic Smart Home może być w pełni kontrolowany z poziomu smartfona lub tabletu przy użyciu niezwykle intuicyjnej aplikacji.
Aplikacja obsługuje wszystko: od wyświetlania obrazu na żywo z kamer i włączania i wyłączania świateł po alarmowanie o zadziałaniu czujników otwarcia okien lub ruchu. Może nawet odtwarzać kołysanki w dziecięcej sypialni.
To jak mieć cały dom w smartfonie.

Co chcesz, kiedy zechcesz

Systemy domu inteligentnego mogą działać w trzech różnych trybach. Po pierwsze, można je uzbroić, gdy jesteś w domu, by aktywować funkcje automatyzacji domu, np. automatycznie włączać światła, gdy ktoś stoi przed drzwiami. Następniemożna je uzbroić, gdy nie ma Cię w domu, by chroniły dom dzięki funkcjom detekcji, jakie zapewniają czujniki ruchu, otwarcia okien/drzwi i kamery. Na koniec, cały system można zupełnie rozbroić.

Zawsze wiesz o wszystkim

Jedną z najbardziej uspokajających właściwości systemów domu inteligentnego jest bogactwo informacji, jakich dostarczają. Mówiąc inaczej, jeśli system wykryje problem, na pewno się o tym dowiesz.
Zestaw zabezpieczeń domu DECT pozwala otrzymać głosowe ostrzeżenia przez bezprzewodowy telefon cyfrowy, a także wysyłać alerty do smartfona i na telefon stacjonarny.

Nowoczesny telefon do nowoczesnego domu

Oprócz wzbogacania funkcji zabezpieczeń domu inteligentnego dzięki funkcji łączności ze smartfonem wygodne i oszczędne telefony bezprzewodowe DECT firmy Panasonic pozwalają odbierać i nawiązywać połączenia stacjonarne na smartfonie oraz odbierać i nawiązywać połączenia komórkowe na telefonie stacjonarnym, gdziekolwiek jesteś w domu.
Możesz też udostępniać swoje kontakty pomiędzy smartfonami i słuchawką DECT jednym naciśnięciem przycisku, jeśli zechcesz jakieś dodać.

System domu inteligentnego, który rośnie razem z Tobą

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i rozwijać system zgodnie ze Można zbudować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już nad wieloma innymi urządzeniami, które będzie można bezproblemowo dodać do sieci, gdy staną się dostępne.Łatwa i prosta konfiguracja


Dłuży zasięg


Brak opłat miesięcznych
Charakterystyka

Typ urządzenia

Czujnik otwarcia, Czujnik ruchu, Zestaw startowy

Rodzaj czujnika

Piroelektryczny

Wykrywanie

Ruch, Otwarcie okna/drzwi

Smart Home

Tak

Techniczne

Sygnalizacja optyczna

Tak

Sygnalizacja akustyczna

Tak

Zasilanie

1x bateria CR2, 2x Bateria AA

Łączność

Wi-FI 802.11 b/g/n

Funkcje

Powiadomienie na telefon

Inne (informacje dodatkowe)

Zasilanie czujnika otwarcia okna/drzwi (KX-HNS101): bateria litowa CR2 850 mAh Zasilanie czujnika ruchu (KX-HNS102): 2x bateria alkaliczna AA; Zasilanie wewnętrznego sygnalizatora alarmowego (KX-HNS105): sieciowe 220–240 V AC

Fizyczne

Kolor

Biały

Ogólne

Producent

Panasonic

Zawartość zestawu

Koncentrator KX-HNB600, Wewnętrzny sygnalizator alarmowy KX-HNS105

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Usługi

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona

Gwarancja Plus Komfort i Ochrona

 • Serwis "door to door" przez cały okres ochrony
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ochrona od nieszczęśliwego wypadku oraz przepięcia
 • Ochrona na wypadek włamania lub rabunku
Gwarancja Plus Professional

Gwarancja Plus Professional

 • Serwis "door to door" przez cały okres ochrony
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii
 • Ochrona od nieszczęśliwego wypadku oraz przepięcia
 • Ochrona na wypadek włamania lub rabunku
Gwarancja Plus Komfort

Gwarancja Plus Komfort

 • Serwis "door to door" przez cały okres ochrony
 • Naprawa
 • Karta podarunkowa w przypadku braku możliwości naprawy
 • Ochrona na wypadek awarii

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Zestaw startowy PANASONIC KX-HN6011FXW
Zestaw startowy PANASONIC KX-HN6011FXW ×
Zestaw startowy PANASONIC KX-HN6011FXW

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]