OTWARCIE MEDIA MARKT W ŻORACH

Już 29 września o godz. 7.00 w Żorach swoje podwoje otworzy nowoczesne centrum ze sprzętem elektronicznym Media Markt. Specjalistyczny market zaoferuje mieszkańcom miasta pełen wybór urządzeń oraz usług. Nowoczesna forma prezentacji produktów, najlepsi producenci, fachowe doradztwo - to wszystko będzie czekać na mieszkańców miasta w nowym technologicznym centrum Żor.

Jesienią w handlowym zagłębiu miasta, przy Alei Zjednoczonej Europy 39, zostanie otwarty pierwszy w Żorach sklep Media Markt. Dzięki nowemu marketowi mieszkańcy Żor będą mogli zapoznać się ze światem nowoczesnej elektroniki użytkowej oraz skorzystać z fachowej wiedzy ekspertów sieci w atrakcyjnej lokalizacji swojego miasta – w sąsiedztwie Fabryki Formy oraz Parku Handlowego Żory.

Media Markt w Żorach zaoferuje mieszkańcom miasta i okolic najpełniejszy wybór nowoczesnych urządzeń codziennego użytku oraz najnowszych technologii mobilnych niezbędnych do łączności i komunikacji – w pracy i zabawie. – mówi Arkadiusz Cichosz, Dyrektor Marketu Media Markt w Żorach - Postaramy się, żeby nowy sklep Media Markt stał się dla mieszkańców Żor miejscem odkrywania przyjemności z zastosowania technologii, która nie tylko ułatwia codzienne życie, ale także wspiera rozwój pasji. Odwiedzający nas klienci zawsze mogą liczyć na fachowe i profesjonalne doradztwo, z którego słynie marka.

Na powierzchni 1200 m2 będzie można znaleźć różnorodne produkty z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Klienci zyskają bezpośredni dostęp do funkcjonalnych urządzeń wykorzystujących najnowsze, mobilne technologie. Sklep oferuje szeroki wybór produktów niezbędnych do wyposażenia dobrze zorganizowanego domu lub biura. W markecie będzie można kupić m.in.: telewizory, urządzenia audio-video oraz sprzęt AGD. Na osoby chcące rozwijać swoje pasje czekać będą: muzyka, filmy, sprzęt fotograficzny najlepszych marek, programy i gry komputerowe, gadżety wspierające zdrowy styl życia, takie jak pulsometry czy zegarki typu smart. Media Markt to nie tylko sprzedaż, to także fachowe doradztwo i dodatkowe usługi m.in.: dostawa i instalacja urządzeń w domu klienta, przyjmowanie i utylizacja zużytych sprzętów – także zakupionych w sklepach innych sieci niż Media Markt, odbiór produktów zamówionych on-line na www.mediamarkt.pl, pomoc informatyczna Power Service, zabezpieczenie telefonu lub tabletu folią ochronną i wiele innych udogodnień.

Otwarciu towarzyszy ciekawa oferta najnowszych technologii ze wszystkich kategorii produktowych, np.:

Telewizor 40” firmy Manta w cenie 699 zł;

Notebook Lenovo w cenie 899 zł;

Smartfon Samsung w cenie 549 zł;

Pralka Indesit w cenie 599 zł;

Ekspres do kawy DeLonghi w cenie 999 zł;

O obsługę i komfort klientów Media Markt zadba 20 przeszkolonych pracowników, którzy dzięki swojej wiedzy i znajomości oferty wyjaśnią działanie i możliwości techniczne produktów oraz dopasują odpowiedni model urządzenia do potrzeb każdego klienta.

Z okazji otwarcia nowego centrum, Media Markt aktywnie angażuje się we wsparcie lokalnych, żorskich organizacji. Mieszkańcy, głosując w markecie, wybiorą jedną z trzech organizacji, która otrzyma od Media Markt sprzęt o wartości 8 000 zł  (każda z pozostałych dwóch - sprzęt o wartości 1 000 zł).

Media Markt, uznawany za jedną z najsilniejszych konsumenckich marek na polskim rynku, posiada obecnie 57 specjalistycznych sklepów w Polsce. Market w Żorach będzie czwartym sklepem, po Tczewie, Tarnobrzegu oraz Puławach, otwartym w 2016 r. oraz 58 lokalizacją sieci w kraju. Ekspansja w mniejszych miastach jest częścią strategii mającej na celu umocnienie Media Markt na pozycji lidera rynku elektroniki użytkowej w Polsce oraz zapewnienie dostępu do nowoczesnych technologii oferowanych przez sieć jak najszerszemu gronu klientów.

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]