Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
  • Pojemność zbiornika [l]: 0.1
  • Czas pracy [min.]: 25
91
,-
Nowy: 169
,99
Taniej o 78 ,99
Outlet
Stan: dobry
Wysyłamy w 24h
91
,-
Nowy: 169
,99
Taniej o 78 ,99
Outlet
Stan: dobry
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Urządzenia parowe do sprzątania – dla tych, którzy chcą żyć eko

 

Wzrost zainteresowania ekologią sprawia, że sprzątanie bez użycia detergentów staje się coraz popularniejsze. Urządzenia parowe do sprzątania, jakimi są oczyszczacze, czyściki czy mopy, to urządzenia, które wykorzystują do mycia parę wodną pod wysokim ciśnieniem. Tego rodzaju maszyny służą do szybkiego pozbywania się zanieczyszczeń bez użycia zbędnej chemii domowej. Wymienne końcówki tego rodzaju oczyszczaczy pozwalają na sprzątnięcie niemalże każdego rodzaju powierzchni: kafelków, podłóg, prysznica, dywanów, okien czy żaluzji. Oczyszczacze parowe umyją niemal każdy rodzaj powierzchni, nie pozostawiając przy tym zacieków i smug oraz pozwalając zaoszczędzić czas oraz pieniądze, które nie muszą być wydawane chociażby na środki czystości.


Mopy parowe – bezpieczne dla Twojej rodziny i domu


Mycie podłogi prawdopodobnie nigdy nie należało do ulubionych zajęć większości z nas. Jest pracochłonne i uciążliwe, a wysychające długo powierzchnie znacznie utrudniają życie domownikom. Konieczność dodawania do wody znaczniej ilości środków chemicznych wpływa często na strukturę materiału, którym wyłożona została podłoga. W przypadku parkietów i drewnianych desek podłogowych skutki po kilku latach takiej konserwacji mogą być opłakane – blaknięcie kolorów podłogi to standard. Nie musi tak być! Mopy parowe to urządzenia czyszczące podłogę parą, stworzone do szybkiego uporania się z tym problemem - i to bez wychlapywania wody z wiadra, wykręcania mopa i kontaktu dłoni i płuc z detergentami.


Urządzenia parowe do sprzątania w postaci mopów pozwalają zazwyczaj także na odświeżenie wykładziny czy dywanu. Zależy to od dostępnych funkcji i dołączonych do zestawu końcówek. Ich używanie nie wymaga dużej siły. Działanie tego rodzaju sprzętu polega wyłącznie na wykorzystaniu gorącej pary wodnej. To ona, wnikając w głąb zabrudzeń, rozpuszcza je i pozwala na łatwe ich wyczyszczenie. Mopy parowe są więc dobrą propozycją dla osób starszych, które pomimo podeszłego wieku nadal chcą zajmować się domem. Czyszczenie za pomocą czystej wody jest idealnym rozwiązaniem również dla osób, które są alergikami. Gorąca para wodna neutralizuje bowiem drobnoustroje i bakterie, które mogą uczulać. Urządzenia parowe do czyszczenia to doskonała propozycja dla rodziców. Im mniej parujących środków chemiczny, tym lepiej dla rozwoju maluchów, ale i zdrowia nas wszystkich – nie trzeba do tego nikogo przekonywać.


Urządzenia parowe do sprzątania w MediaMarkt


W ofercie sklepu znajdziesz m.in. zasilane na akumulator urządzenia do mycia okien, parownice do czyszczenia podłóg, baterii łazienkowych, umywalek, płytek, okien, luster czy okapów, czyściki parowe, bezprzewodowe urządzenia do mycia oraz pozostałe wielofunkcyjne urządzenia parowe, jak chociażby odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro. Wszystko to w okazyjnie niskich cenach! Organizowane przez nas liczne promocje pozwalają na kupno sprzętu jeszcze taniej! Zastanawiasz się, które urządzenia parowe do sprzątania sprawdzą się w Twoim domu? Zapytaj naszego doradcę, razem wybierzecie rozwiązanie idealne! Potrzebny sprzęt kupisz również online, a my dostarczymy go do Twojego domu za darmo!