Suszarki do grzybów i owoców (2)

Znaleziono w kategoriach (2)
Suszarki do grzybów i owoców
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Przeznaczenie: Grzyby, Owoce, Warzywa, Zioła
  • Moc [W]: 400
  • Miejsce suszenia: Sito
  • Ilość sit/tacek: 6
  • Pozostałe cechy: Składana konstrukcja, Termostat
110
,-
Nowy: 199
,99
Taniej o 89 ,99
Outlet
Stan: dostateczny
  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • delikatne zarysowania
Wysyłamy w 24h
110
,-
Nowy: 199
,99
Taniej o 89 ,99
Outlet
Stan: dostateczny
  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • delikatne zarysowania
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Suszarki spożywcze – szybkie suszenie grzybów, owoców, warzyw w domowym zaciszu


Suszarki spożywcze MPM, Zelmer, Sencor, Ravanson, Clatronic, HB idealne np. do suszenia warzyw i owoców, które zachowają dużo błonnika oraz niezbędne minerały i witaminy. Większość z nas już się przyzwyczaiła do tradycyjnych, domowych, pysznych i słodkich przetworów, takich jak m.in. dżemy i konfitury. Jednak ich spasteryzowanie i zasypanie cukrem sprawia, że tracą one bardzo dużo witamin. Podobnie jest też z mrożonkami. Sposobem na zdrowe przekąski są suszarki spożywcze, które pozwolą nam ususzyć grzyby, owoce i warzywa nawet wtedy, gdy nie dysponujemy przewiewnym i niezbyt nasłonecznionym miejscem, które moglibyśmy przeznaczyć na domową suszarnię. Suszona żywność ma zdecydowanie mniej wody i więcej składników dobroczynnych dla naszego zdrowia niż świeże produkty spożywcze. Suszarki spożywcze składają się z zespołu wentylacyjno-grzewczego, od 3 aż do nawet 9 okrągłych sit i pokrywy. Przez cały czas trwania suszenia możemy kontrolować to, jak zachodzi ten proces, ponieważ suszarki spożywcze mają w większości rzezroczyste, szczelne obudowy. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl znajdziemy modele o zróżnicowanej pojemności i mocy. Umożliwi to ususzenie w optymalnym czasie takiej ilości jedzenia, jakiej potrzebujemy.


Przeznaczenie. Większość urządzeń, to suszarki do owoców, warzyw, grzybów i ziół. Znajdziesz jednak modele, w których ususzysz także kwiaty czy mięso.


Pojemność. Suszarki spożywcze mogą mieć różną liczbę sit (najczęściej mają 5-6 poziomów), a także różną ich średnicę.


Obudowa. Może być przezroczysta lub nie. Przezroczysta obudowa umożliwia prostsze kontrolowanie procesu suszenia zamieszczonych wewnątrz produktów.


Regulacja temperatury suszenia. Warto rozważyć zakup modelu, który będzie wyposażony w dwu- lub kilkustopniową regulację temperatury suszenia.


Dodatkowe funkcje, takie jak: łatwe czyszczenie, antypoślizgowe podkładki, regulacja wysokości sit, składana konstrukcja ułatwiająca przechowywanie urządzenia, zabezpieczenie przed przegrzaniem, timer czy wygodny elektroniczny wyświetlacz LED.


Suszarki spożywcze dostępne w MediaMarkt


Suszarki do grzybów i owoców dostępne w sklepie MediaMarkt to nowoczesne urządzenia, które z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Wybrany produkt możesz kupić bezpośrednio w rozbudowanej sieci naszych salonów stacjonarnych lub też w sklepie internetowym. Jeżeli zdecydujesz się na zakupy online, możesz liczyć na szybką wysyłkę oraz darmową dostawę pod wskazany adres. A jeśli masz po drodze jeden z naszych salonów, zamówiony produkt możesz odebrać osobiście nawet w dniu złożenia zamówienia.