Golarki męskie i Trymery (1)

Znaleziono w kategoriach (1)
Golarki męskie i Trymery
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów

Trymer BABYLISS MT726E

nr kat.: 9999886852
  • Rodzaj systemu golącego: Elastyczna folia, Trymer pomiędzy ostrzami
  • Zasilanie: Akumulatorowe
  • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 60
  • Sposób użytkowania: Na sucho
105
,-
Nowy: 149
,99
Taniej o 44 ,99
Outlet
Stan: dobry
Wysyłamy w 24h
105
,-
Nowy: 149
,99
Taniej o 44 ,99
Outlet
Stan: dobry
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Golarki męskie i trymery – profesjonalna pielęgnacja zarostu w domowych warunkach


Pielęgnacja zarostu to jeden z podstawowych codziennych zabiegów higienicznych mężczyzn. Dla wielu panów dbanie o kondycję brody, czy wąsów stanowi nie lada wyzwanie i źródło stresu. Jeśli, więc chcesz, żeby Twoja codzienna pielęgnacja twarzy była źródłem samych pozytywnych wrażeń, zmień golarkę na taką, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. W Media Markt to nic trudnego!


Elektryczna maszynka do golenia – niezbędna w łazience każdego mężczyzny


Manualne metody golenia niosą ze sobą duże ryzyko skaleczeń. Na szczęście istnieją elektryczne męskie golarki, które znacznie ułatwiają pielęgnację twarzy i zmniejszają ryzyko występowania podrażnień skóry. Dzięki temu urządzeniu Twój zarost będzie prezentował się nienagannie i to bez konieczności odwiedzania barbera.


Zakup golarki elektrycznej, która spełni nasze oczekiwania, nie zawsze jest prosty. Aby mieć pewność, że wybraliśmy odpowiedni produkt, należy dokładnie przyjrzeć się jego funkcjom i dobrze rozeznać wśród innych dostępnych modeli. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na:


  • ilość głowic lub folii – przekłada się to na szybkość i precyzyjność golenia,

system golący — do wyboru mamy system foliowy i rotacyjny,

  • tryby działania – niektóre golarki elektryczne oferują możliwość dostosowania szybkości poruszania się ostrzy do potrzeb Twojej skóry i rodzaju zarostu,
  • trymer – urządzenia wyposażone w ten element świetnie sprawdzą się w sytuacji, kiedy nie chcemy pozbywać się zarostu, a jedynie wymodelować kształt brody,
  • system zasilania – jeśli chcemy uniknąć konieczności rozplątywania kabla, warto rozważyć zakup urządzenia bezprzewodowego, jednak wówczas musimy pamiętać, że wiąże się to z koniecznością regularnego ładowania akumulatora,
  • dodatkowe funkcje, takie jak wodoodporność – taka golarka do brody pozwoli Ci zneutralizować strach przed ochlapaniem urządzenia wodą, dzięki czemu możesz wykonywać zabiegi pielęgnacyjne nawet pod prysznicem lub w wannie,
  • dodatkowe akcesoria – golarki elektryczne są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości, można myć je pod bieżącą wodą; aby czyszczenie golarki było jeszcze prostsze niektóre urządzenia są sprzedawane w zestawie ze stacjami dokującymi i czyszczącymi, które zapewniają szybką i łatwą dezynfekcję.


W zależności od potrzeb Twojej skóry do wyboru pozostają także modele umożliwiające golenie bez użycia pianki do golenia lub żelu, czyli na sucho. Dla bardziej wymagających użytkowników polecane są golarki z funkcją golenia na mokro, które umożliwiają stosowanie kosmetyków chroniących delikatną skórę twarzy. 


Męskie golarki elektryczne z oferty Media Markt  


W sklepie Mediamarkt.pl znajdziesz najlepsze golarki męskie na rynku. Do wyboru masz urządzenia marek takich jak Braun, Philips, Koenic czy Remington. Wśród setek dostępnych modeli z pewnością uda się Ci dopasować urządzenie, które sprawi, że Twoja twarz będzie prezentowała się świeżo i promiennie. Wystarczy dobrze rozejrzeć się w ofercie i przefiltrować ją pod kątem swoich potrzeb.