Podgrzewacze butelek (1)

Znaleziono w kategoriach (1)
Podgrzewacze butelek
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Regulacja temperatury: TAK
  • Utrzymywanie ciepła: TAK
  • Zabezpieczenia: Automatyczny wyłącznik
133
,-
Nowy: 189
,99
Taniej o 56 ,99
Outlet
Stan: dobry towar z ekspozycji
Wysyłamy w 24h
133
,-
Nowy: 189
,99
Taniej o 56 ,99
Outlet
Stan: dobry towar z ekspozycji
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Podgrzewacze do butelek – niezbędne urządzenia w domu młodych rodziców

 

Każdy rodzic doskonale wie, że odpowiednia temperatura kaszki czy zupki to kluczowa sprawa podczas karmienia małego dziecka. Dlatego wielu opiekunów docenia pogrzewacze do butelek. Te z pozoru proste urządzenia mają bardzo wiele dodatkowych funkcji, jednak najistotniejszym jest, by sprzęt równomiernie podgrzewał jedzenie i trzymał ciepło tak długo, jak będzie to potrzebne. Rodzice w dzisiejszych czasach mają mnóstwo możliwości i gadżetów do wyboru, które ułatwiają pielęgnację swoich pociech. Żal z nich nie korzystać!


Podgrzewacze do butelek lepsze od mikrofalówki?


Dlaczego lepiej wybrać podgrzewacz do butelek? Gdzie leży jego przewaga nad mikrofalówką, którą niemal każdy z nas posiada w kuchni?


Kontrola nad temperaturą. Choć kuchenki mikrofalowe są coraz doskonalsze, to ustawianie mocy i wybór odpowiedniego czasu nadal nie są zbyt precyzyjne, jeśli chodzi o uzyskiwaną temperaturę. Próbując rozmrozić lub podgrzać mleko czy stały pokarm, niejednokrotnie zdarza się go… zagotować. Wysoka temperatura to najszybszy sposób na zabicie cennych witamin i minerałów. Podgrzewacze do butelek pozwalają na wyjątkowo dokładny wybór temperatury i zapobiegają przegrzaniu jedzenia.


Funkcja utrzymywania temperatury. Wiele podgrzewaczy do butelek pozwala na utrzymywanie temperatury przez dłuższy czas. To świetne ułatwienie szczególnie w nocy, gdy obudzeni płaczem dziecka nie musimy kolejny raz czekać na nagrzanie się mleka.


Podgrzewacz zabierzesz ze sobą wszędzie. W przeciwieństwie do mikrofalówki, której gabaryty skutecznie uniemożliwiają ciągłą zmianę miejsca, a w przypadku tych do zabudowy jest to wręcz niemożliwe, podgrzewacze do butelek możesz zabierać ze sobą wszędzie tam, gdzie maluch będzie Ci towarzyszył.


Podgrzewacze do butelek mają sporą przewagę nad kuchenkami mikrofalowymi. Nie stanowią też dużego obciążenia dla domowego budżetu, dlatego zdecydowanie polecamy to rozwiązanie młodym rodzicom.

Podgrzewacze butelek w MediaMarkt – wszystko dla Ciebie i Twojego dziecka


Doskonale wiemy, jak dużo na głowie mają młodzi rodzice. Małe dziecko wywraca świat do góry nogami, a opieka nad niemowlakiem jest pracą zajmującą 24 godziny każdej doby. Nie chcemy dokładać Wam kolejnych zmartwień. Nasza oferta skierowana do najmłodszych jest skonstruowana w taki sposób, by zawierała tylko najbardziej sprawdzone i najczęściej polecane podgrzewacze do butelek. Nie musicie zastanawiać się nad właściwym wyborem. Największym powodzeniem cieszą się zdecydowanie podgrzewacze do butelek Philips Avent. Urządzenie to może się pochwalić wszystkimi wymienionymi wcześniej funkcjami. Pozwala na podgrzewanie butelek oraz posiłków bezpośrednio w słoiczkach. Doprowadzenie do właściwej temperatury pokarmu w butelce o pojemności 240 ml zajmuje w tym modelu niecałe 3 minuty!


Odwiedź jeden z naszych salonów i przekonaj się o jakości produktów Philips. Jako młodzi rodzice zapewne chętnie skorzystacie z możliwości darmowej wysyłki. Błyskawicznie spakujemy i nadamy Wasze zakupy, ponieważ wiemy, że teraz czas ma dla Was jeszcze większe znaczenie.