Konsole przenośne (2)

Znaleziono w kategoriach (2)
Konsole przenośne
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Platforma: Inna
495
,-
Nowy: 619
Taniej o 124

Najniższa rata 17,48 x 33   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dobry
  • uszkodzone opakowanie
Wysyłamy w 24h
495
,-
Nowy: 619
Taniej o 124

Najniższa rata 17,48 x 33   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dobry
  • uszkodzone opakowanie
Wysyłamy w 24h
  • Platforma: Switch
  • Procesor [MHz]: NVIDIA Tegra X1
  • Pamięć RAM [MB]: 4096
Outlet
Wysyłamy w 24h
Outlet
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Konsole przenośne – zabierz zabawę gdzie tylko zechcesz!


W tej kategorii znajdziesz dwa rodzaje konsoli przenośnych – będą to konsole przenośne dla dorosłych graczy oraz konsole przenośne dla dzieci. Wszystkie te produkty to doskonale źródło rozrywki tak w domu, jak i w podróży.

Konsole przenośne możemy mieć zawsze przy sobie – w kieszeni, w plecaku, w torbie. Dzięki nim, kiedy tylko dorwie nas nuda, możemy liczyć na więcej niż odrobinę ekscytującej rozrywki. Konsole przenośne dostępne w sklepie internetowym MediaMarkt.pl mają moc, która pozwala im sprawić, że dorośli na moment znów staną się dziećmi, a na twarzach najmłodszych graczy pojawi się nie tylko wyraz skupienia, ale przede wszystkim szczery szeroki promienny uśmiech.


Konsole przenośne – wciąż udoskonalana rozrywka


Przenośne konsole nie są najnowszą zdobyczą techniki. Pierwsze urządzenia tego typu były znane już w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Oferowały oczywiście bardzo prosty interfejs, a cała rozgrywka zamykała się tak naprawdę w jednym tylko tytule. Dało to jednak początek dzisiejszym urządzeniom, które zachwycają grywalnością i doskonałą jakością obrazu. Potrafią łączyć się z internetem i brać udział w grze z ludźmi z całego świata! Użytkownicy pierwszych konsoli przenośnych nie śmieli nawet marzyć o takich możliwościach. Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas ta technologia…


Konsole przenośne dla dzieci – czym się różnią od konsoli dla dorosłych?


Konsole przenośne dla dzieci projektowane są tak, aby rodzice nie musieli martwić się o to, że ich pociechy grają w gry nieodpowiednie do ich wieku i dojrzałości. Zarówno konsole, jak i gry są doskonale opisane i oznaczone. Piktogramy PEGI od razu poinformują o występującej przemocy, przekleństwach lub innych nieodpowiednich treściach, które mogłyby źle wpłynąć na najmłodszych fanów gier. To bardzo pomocne zarówno, gdy szukamy gry dla swojego dziecka, jak i dla dziecka kogoś z rodziny lub przyjaciół.


W jakiego rodzaju gry zatem celować, gdy szukamy pierwszej konsoli dla swojej pociechy? Bezpiecznym rozwiązaniem będą nieskomplikowane i pozbawione przemocy gry nawiązujące do znanych i lubianych produkcji studia Pixar – na przykład Auta, czy Toy Story. Każdy młody gracz powinien docenić taki prezent.


Wciąż nie wiesz, jaką konsolę kupić? To nic zaskakującego. Współczesne konsole do gier są niczym przenośne centra dowodzenia i niełatwo odnaleźć się w ich wszystkich funkcjach. W razie wątpliwości zadaj więc pytanie naszym doradcom. To nie tylko specjaliści od sprzętu elektronicznego, ale często także zapaleni gracze, którzy doskonale znają wszystkie rynkowe nowości. Przenośne konsole nie mają przed nimi tajemnic.


Jeśli robisz zakupy online, możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwarantujemy również darmową dostawę i ewentualne zwroty.