Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Platforma: PC, PlayStation 5
  • Typ akcesorium: Kontroler Bezprzewodowy
188
,-
Nowy: 269
Taniej o 81

Najniższa rata 16,61 x 12   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dostateczny Po naprawie serwisowej, bez opakowania
Wysyłamy w 24h
188
,-
Nowy: 269
Taniej o 81

Najniższa rata 16,61 x 12   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dostateczny Po naprawie serwisowej, bez opakowania
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Joypady – kontrolery do gier nowej generacji


Jeśli jesteś graczem, a świat wirtualnych rozgrywek nie ma przed tobą tajemnic, z pewnością wiesz, czym jest joypad. Te kontrolery do gier są jeszcze wygodniejsze niż połączenie klawiatury i myszki. Do wyboru masz zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe gamepady. Dużą zaletą bezprzewodowych kontrolerów do gier jest to, że swoboda rozgrywki nie jest w żaden sposób ograniczona. Tego samego nie można powiedzieć o przewodowych padach – gracz musi być blisko ekranu, ponieważ ogranicza go długość kabla. Z drugiej strony może być jednak spokojny o to, że jego kontroler nie rozładuje się w trakcie gry. Taki frustrujący moment może przydarzyć się w każdej chwili, jeżeli nie będziesz na bieżąco kontrolował stanu naładowania akumulatora bezprzewodowego joypada. Wszystko ma swoje plusy i minusy – nie inaczej jest w przypadku padów.


Skoro tu jesteś, pewnie rozważasz kupno joypada. Czym powinieneś się kierować? Przed wyborem nowego kontrolera do gier upewnij się, czy ma on właściwy układ klawiszy. Możesz wziąć pod uwagę ten, którego używałeś – kup joypad o podobnym układzie, jeśli gra z jego pomocą zapewniała ci pełen komfort. W przeciwnym przypadku możesz wypróbować nieco inne rozmieszczenie przycisków. Joypady powinny być wygodne, dobrze jest więc wybrać takie urządzenie, które wyglądem i rozmieszczeniem przycisków przypomina swoje konsolowe odpowiedniki. Zwróć też uwagę na obsługę wibracji i na możliwość programowania przycisków.


Joypad dopasowany do każdej platformy


W tej kategorii w sklepie MediaMarkt.pl znajdziesz między innymi:


• pady do konsoli PS3 i PS2,

• pady do Xbox One,

• pady do PC, czyli komputerów.


Nie ogranicza cię posiadany sprzęt – w ofercie znajdzie się zarówno joypad do komputera, jak i do konsoli. Wybierać możesz również spośród kontrolerów bezprzewodowych i tych z przewodami. Komfortowe korzystanie z joypada bez ograniczonej swobody ruchu czy większa wydajność dzięki przewodowemu połączeniu? Rozważ swoje potrzeby i wybierz dopasowany do nich kontroler! Joypady świetnie sprawdzą się zarówno w grze wieloosobowej, jak i w trybie dla jednego gracza. Rozważ więc kupno więcej niż jednego kontrolera i zaproś znajomych lub rodzinę na pełną emocji rozgrywkę.


Znajdź joypad dla siebie na MediaMarkt.pl


W poszukiwaniu joypada dla siebie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Na MediaMarkt.pl znajdziesz joypady dopasowane nie tylko do platformy, z której korzystasz, ale także spełniające inne ważne dla ciebie kryteria. W sklepie internetowym i salonach MediaMarkt znajdziesz joypady znanych ze świetnej jakości marek, m.in. Tracer, Hama, Thrustmaster, Speedlink, Microsoft czy Logitech. Kupując w naszym sklepie, zyskujesz nie tylko doskonałej jakości produkt – możesz skorzystać z darmowej dostawy i ekspresowej dostawy wprost pod drzwi twego domu lub mieszkania. Zapraszamy cię również do stacjonarnych sklepów MediaMarkt, w których doradcy klienta pomogą ci dokonać zakupy właściwego joypada, a także pozostałych akcesoriów gamingowych i gier.