Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Rodzaj urządzenia: Kierownica
  • Platforma: PC, PlayStation 2, PlayStation 3
  • Sposób podłączenia: USB
202
,-
Nowy: 289
Taniej o 87

Najniższa rata 16,55 x 13   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dostateczny
  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • uszkodzone opakowanie
  • delikatne zarysowania
Wysyłamy w 24h
202
,-
Nowy: 289
Taniej o 87

Najniższa rata 16,55 x 13   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dostateczny
  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • uszkodzone opakowanie
  • delikatne zarysowania
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Kierownice gamingowe – by dodać grze jeszcze więcej realizmu


Kierownice do PC lub konsol to przysłowiowa wisienka na torcie dla miłośników symulatorów wyścigowych. Zarówno hardkorowi, jak i casualowi gracze przyznają rację, że sterowanie rajdówką, bolidem lub innym samochodem wyścigowym za pomocą klawiatury lub pada nie dostarcza tylu emocji, co sterowanie nim za pomocą specjalnej kierownicy. Na rynku dostępne są także zestawy, które zawierają dodatkowo pedały, a nawet dźwignię zmiany biegów i hamulec ręczny. Kierownice do PC czy konsol, a także te dodatkowe akcesoria, pozwalają poczuć się graczom tak, jakby znajdowali się za kółkiem prawdziwego kilkusetkonnego potwora! Zaciskając dłonie na kierownicy, wciskając pedał gazu na zmianę z hamulcem i sprzęgłem oraz manewrując dźwignią zmiany biegów, gracz ma jeszcze żywsze poczucie prędkości i realizmu. To niesamowita frajda z gry i okazja, aby poczuć dreszczyk emocji zbliżony do tego, który towarzyszy prawdziwym kierowcom wyścigowym.


Kierownice do PC i konsol – najważniejsze cechy


Kierownice do PC znane są już w świecie graczy od wielu lat. Pojawiły się wiele lat temu w stacjonarnych symulatorach, które spotykało się w popularnych niegdyś salonach gier. Postęp technologiczny w tej grupie akcesoriów gamingowych zaszedł jednak bardzo daleko. Wybierając kierownicę do gier, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii.


Siłowe sprzężenie zwrotne, czyli Force Feedback – dzięki zastosowaniu tego systemu nie tylko przekażesz wirtualnemu bolidowi kierunek jazdy, ale poczujesz także, gdy samochód zacznie tracić przyczepność, a kierownica będzie próbowała zmienić kierunek obracania podczas kolizji lub wpadnięcia w poślizg. Jeśli chcesz czerpać pełną radość z gry i cieszyć się bezkompromisowym realizmem, ten system koniecznie musi znaleźć się w Twojej nowej kierownicy.


Indywidualne osie pedałów – w najlepszych modelach stosuje się osobne osie dla ruchu pedałów gazu i hamulca. Dzięki temu ich działanie jest całkowicie niezależne, a wciskanie hamulca nie oznacza równoczesnego „odpuszczania” gazu. Dzięki temu gra jest bardziej realistyczna, a co za tym idzie – trudniejsza.


Wibracje urządzenia – to już pewien standard. Kierownice do PC w większości przypadków oferują system odpowiadający za wibracje podczas zderzenia lub jazdy po wybojach. W połączeniu z Force Feedback daje to niezapomniane wrażenia z gry.


Kierownice do gier – szeroki wybór w MediaMarkt


W MediaMarkt chcemy dać swoim klientom jak najszerszy wybór. Dlatego cały czas powiększamy naszą ofertę kontrolerów do gier. W naszym sklepie znajdziesz zawsze w najlepszych cenach na rynku:


kierownice PC – w tym szczególnie polecane kierownice Logitech. Nie ograniczamy się jednak do jednego producenta, stąd w naszej ofercie znajdziesz także sprzęt marek Thrustmaster, Tracer czy Trust.


 kierownice do PS4 lub PS3 wśród których znajdziesz urządzenia takich producentów jak Thrustmaster, Tracer czy Trust.

.

kierownice do Xbox One od marek Genesis, Thrustmaster czy QSmart.


Jeśli szukasz kierownicy na prezent, przyjdź do jednego z naszych sklepów i zapytaj o opinię doświadczonego doradcę. Jeśli wiesz, na co się zdecydować, upoluj konkretny model w promocji i zamów upragniony sprzęt do domu – błyskawicznie i z darmową dostawą, a swoim nowym gadżetem będziesz mógł cieszyć się już niebawem.