Kierownice do gier / Kierownice do PC (1)

Znaleziono w kategoriach (1)
Kierownice do gier / Kierownice do PC
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Rodzaj urządzenia: Kierownica
  • Platforma: PC, PlayStation 2, PlayStation 3
  • Sposób podłączenia: USB
201
,-
Nowy: 287
Taniej o 86

Najniższa rata 16,47 x 13   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dostateczny
  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • uszkodzone opakowanie
  • delikatne zarysowania
Wysyłamy w 24h
201
,-
Nowy: 287
Taniej o 86

Najniższa rata 16,47 x 13   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dostateczny
  • urządzenie posiada ślady użytkowania (służyło testom)
  • uszkodzone opakowanie
  • delikatne zarysowania
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Kierownice do gier na PC – przyjemność z jazdy!


Gry wyścigowe to prawdopodobnie jeden z pierwszych gatunków gier wideo. Już pierwsze tytuły, choć ekstremalnie proste, budziły w graczach mnóstwo emocji i chęć sportowej rywalizacji. 20 lat temu sterowanie wirtualnym samochodem odbywało się jedynie za pomocą przycisków na kontrolerze. Zero-jedynkowe pady i joysticki nie były zbyt precyzyjne. Prawdziwą radość z prowadzenia cyfrowych bolidów można było poczuć dopiero w salonach gier, gdzie specjalnie przystosowane automaty oferowały grę przy użyciu naturalnej rozmiarów kierownicy, a często nawet kompletu pedałów! Postęp technologiczny sprawił jednak, że dziś każdy z nas może mieć taki zestaw w domu i to w przystępnych cenach. Kierownice do gier to doskonałe kontrolery dla osób, które chcą czerpać maksimum radości z gry wyścigowej i pędzić jak szalone w całkowicie bezpieczny sposób.


Sama kierownica do gier PC czy cały zestaw?


Producenci sprzętu gamingowego dają nam dziś ogromny wybór. Kierownice do gier mogą być wyposażone w łopatki do zmiany biegów oraz przyciski hamulca i gazu. Mogą też być wiernym odwzorowaniem wyposażenia samochodu wyścigowego, oferując dwa lub trzy pedały i dźwignię zmiany biegów, które dodają grze realizmu!


Zestawy z pedałami są zazwyczaj większe, bardziej rozbudowane, więc trzeba przygotować dla nich więcej miejsca. Jeśli jednak chcesz poczuć się jak we wnętrzu ryczącego samochodu, nic nie zastąpi kompletnego zestawu!


Najlepsze kierownice do gier – zawsze w MediaMarkt


Życie jest zbyt krótkie, by używać kiepskiego sprzętu gamingowego. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone i przetestowane przez tysiące użytkowników urządzenia, które będą dawać radość przez wiele lat. Ciesząca się ogromnym powodzeniem kierownica do gier Logitech czy Trust będą doskonałym początkiem wyścigowej przygody. Zgromadzony w sklepach MediaMarkt asortyment jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie kierownicę dla siebie. Skorzystaj z darmowej dostawy lub odbierz zakupy w jednym z dwudziestu tysięcy punktów!