Pady do PS4 - PlayStation 4 (3)

Znaleziono w kategoriach (3)
Kontrolery PS4
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Kolor: Czarny
  • Typ akcesorium: Kontroler przewodowy
140
,-
Nowy: 199
,99
Taniej o 59 ,99
Outlet
Stan: dobry
  • uszkodzone opakowanie
Wysyłamy w 24h
140
,-
Nowy: 199
,99
Taniej o 59 ,99
Outlet
Stan: dobry
  • uszkodzone opakowanie
Wysyłamy w 24h
  • Platforma: PC, PlayStation 4
  • Typ akcesorium: Kontroler Bezprzewodowy
Outlet
Wysyłamy w 24h
Outlet
Wysyłamy w 24h
  • Platforma: PC, PlayStation 4
  • Typ akcesorium: Kontroler Bezprzewodowy
Outlet
Wysyłamy w 24h
Outlet
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Kontrolery do PS4 – stań się dowolną postacią ze swoich ulubionych gier!


Dzięki kontrolerowi do PS4 gracz może w pełni panować nad postacią, w którą wciela się w grze. Jest niezbędny, aby rozpocząć fascynującą rozgrywkę pełną zaskakujących przygód i ciekawych misji do wykonania. Nowoczesne kontrolery do PS4 zaprojektowane są w taki sposób, aby w komfortowy sposób móc sterować swoim bohaterem. Wygodny, ergonomiczny kształt sprawia, że kontroler naturalnie układa się w dłoniach, zaś mnogość intuicyjnych przycisków, mini joystick oraz pad pozycyjny gwarantują płynne kierowanie postacią. W MediaMarkt znajdziesz kontrolery PS4 od znanych producentów w konkurencyjnych cenach. Oferujemy szeroki wybór produktów oraz częste promocje, które dodatkowo uprzyjemnią zakupy.


PS4 – kontroler, który zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy


Kontrolery do PS4 zostały stworzone z myślą o wszystkich graczach, dzięki czemu sprostają oczekiwaniom nawet tych najbardziej wybrednych fanów wirtualnego świata. Wybierając swój idealny kontroler PS4, możesz przebierać w wielu różnych modelach.


Kontrolery bezprzewodowe i przewodowe. Wielu graczy w pełni zadowolą modele przewodowe. Jednak dla tych, którym zależy na większej swobodzie ruchu, powstały kontrolery bezprzewodowe, dzięki którym z łatwością unikniemy plączącego się kabla.


Kolor. Może się wydawać, że to mało istotny szczegół, jednak wielu graczy z przyjemnością wybierze kolor swojego PS4 i kontrolera tak, aby ich design w pełni oddawał charakter wnętrza, w którym będą się znajdować. Dlatego też w MediaMarkt znajdziesz kontrolery w różnych kolorach i wzorach, modele świecące oraz ciekawe, oryginalne, limitowane edycje.


Producent. W MediaMarkt oferujemy kontrolery do PS4 wielu znanych marek. Poza kontrolerami Sony znajdziesz u nas także modele od firmy Nacon, Hori, Big Ben czy Thrustmaster.


Dodatki. Kupując kontroler do PS4, możesz zdecydować się na pakiet z dołączonymi zestawami do gier.


Kontrolery do PS4 – kup wybrany model online


W bogatej gamie produktów oferowanej w MediaMarkt z pewnością znajdziesz idealny model dla siebie, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Aby kupić kontroler, możesz skorzystać z rozbudowanej sieci naszych salonów lub zamówić wybrany produkt w sklepie internetowym - bez wychodzenia z domu. Jeśli wybierzesz zakupy online, zapewnimy darmową dostawę oraz szybką wysyłkę, abyś jak najprędzej mógł cieszyć się emocjonującymi rozgrywkami.