Konsole Retro (1)

Znaleziono w kategoriach (1)
Konsole Retro
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Platforma: Inna
495
,-
Nowy: 619
Taniej o 124

Najniższa rata 17,48 x 33   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dobry
  • uszkodzone opakowanie
Wysyłamy w 24h
495
,-
Nowy: 619
Taniej o 124

Najniższa rata 17,48 x 33   rat

Raty online

i 6 m-cy nie płacisz

Outlet
Stan: dobry
  • uszkodzone opakowanie
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Retro konsole, które się nie starzeją


Sega, Atari czy Pegasus. Kąciki ust graczy z nieco dłuższą metryką na dźwięk tych słów mimowolnie unoszą się w kierunku uszu. Długie godziny spędzone przy (wówczas) najnowszych konsolach i dzisiaj kultowych tytułach (chociażby wielu znanym Super Mario Bros) wspominane są z rozrzewnieniem. Ceny używanych urządzeń z końcówki ubiegłego wieku zaczynają rosnąć, a ich ilość maleje. Wartość sentymentalna jest dziś ogromna, jednak nie każdemu dane było zagrać na jednej z tych legend. Czy osobom tym pozostało już tylko przeglądanie ofert antykwariatów? Niekoniecznie! Producenci zauważyli ten trend i zaczęli tworzyć retro konsole w odświeżonej wersji!


Wpadnij w wir doskonałej zabawy, która nie zna pojęcia 3D! Z klasycznymi grami platformowymi spędzisz długie godziny – bez Internetu, bez reklam, bez konieczności dokupowania wirtualnych walut i przedmiotów. Konsole do gier retro to pochwała prostoty. Powróć do gier, które kojarzą Ci się z dzieciństwem lub pokaż swojemu dziecku jak kiedyś wyglądał świat gamingu.Retro konsole na prezent – dla starszych i młodszych


Szukasz drobnego upominku dla bliskiej Ci osoby, która lubi cyfrową rozgrywkę? Jeśli obdarowywany był przed laty zapalonym graczem, kupno miniaturowego Atari może uderzyć w czułą nutę. Pokażesz mu tym samym, że rozumiesz jego zainteresowania.


Retro konsole to nie tylko pomysł na sentymentalny prezent. Dzięki prostym zasadom dwuwymiarowe gry mogą zainteresować także dzieci i nastolatków. Tego typu gadżety gwarantują świetną rozrywkę dla całej rodziny. Urządźcie sobie niedzielny turniej gier retro!


Wybieraj spośród różnych produktów


Ogromnym plusem miniaturowych konsol retro jest ich niska cena. W porównaniu z innymi przenośnymi urządzeniami konsole pozwalające na rozgrywkę w starym stylu są kilkukrotnie tańsze - zabawę możesz rozpocząć już od nieco ponad stu złotych. To naprawdę niewielka cena za setki godzin doskonałej gry!


W sklepie MediaMarkt znajdziesz produkty rozpoznawalnych marek: Sega, My Arcade czy Atari. Dzięki błyskawicznej dostawie do wybranego punktu, biura czy domu, będziesz mógł cieszyć się nowym gadżetem w bardzo krótkim czasie!